ГоловнаЄгипетУ єгипетській Саккарі виявлено 5 стародавніх гробниць

У єгипетській Саккарі виявлено 5 стародавніх гробниць

Мостафа Вазірі – генеральний секретар Верховної ради з давніх-давен – оголосив на прес-конференції в суботу про виявлення п’яти гробниць в районі Саккари.

Він сказав, що гробниці відносяться до епох Старого царства та Першого перехідного періоду, всередині них знаходиться “безліч поховань та археологічних знахідок”.

Вазірі пояснив, що перша гробниця належала високопоставленому державному діячеві на ім’я “Ері” і складається з колодязя, який веде до різьбленої похоронної камери зі стінами, на яких зображені численні похоронні сцени, у тому числі сцени столів для жертвопринесень, фасад палацу та сім горщиків з олією. У ній є величезний саркофаг із вапняку, а також різьблені фрагменти, що належали власнику гробниці, і місія зараз працює над їхньою збиранням.

Він сказав, що друга гробниця належала дружині людини на ім’я “Ярт”; це пояснюється близькістю до його гробниці, що складається з прямокутної криниці.

Третя гробниця належить людині на ім’я Бі Нафархафаї, яка обіймала кілька посад, у тому числі “Ас-Самір Єдиний”, “Наглядач Великого дому”, “Жрець-псалмоспівець” та “Очищувач будинку”.

Четверта гробниця належить жінці на ім’я “Бетті” і має прямокутну криницю, розташовану на глибині близько шести метрів під поверхнею землі. Бетті носила титули, даровані єдиним царем та жрицею богині Хатхор.

Нарешті, п’ята гробниця належить людині під назвою ” Хано ” . Вона є прямокутною криницею, розташованою на глибині близько семи метрів. Його титули: “Наглядач царського палацу”, “Ас-Самір Єдиний”, “Наслідний принц і мер”, “Наглядач Великого дому”, “Носій печаток Нижнього Єгипту” та “Наглядач фруктового саду”.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини