ГоловнаЄгипетНа курортах Єгипту розпочався овербукінг: туристам не вистачає місць у готелях

На курортах Єгипту розпочався овербукінг: туристам не вистачає місць у готелях

Новорічний овербукінг у Єгипті призвів до першого скандалу: 25 українських туристів, у тому числі сімей з дітьми, зіткнулися з овербукінгом, себто, перебронюванням готелів понад їхню місткість, коли готель перестрахування приймає більше заявок, ніж може розмістити. І як наслідок – частини туристам банально не вистачає місць у такому готелі. Причому, як заявляють обурені туристи, для європейців, які заселяються в той же готель, проблем не виникло. Отже, не застраховані від подібного овербукінгу українські і російські туристи.

Як розповів у соцмережах один український журналіст, посилаючись на свідчення передплатника, йдеться про готель Albatros Sea World Marsa Alam на курорті Марса-Алам, який розташований в 200 км на південь від Хургади (туристи або прилітають безпосередньо в Марса-Алам, або їдуть через Хургаду). “Людей покинув оператор ANEX Tour Ukraine, який тепер нічого не пояснює і не дає своїх представників на місці”, – заявляє він.

Як розповідають постраждалі, до готелю вони прибули групою у 25 осіб, зокрема з дітьми. Однак після приїзду в готель від туристів вимагали не виходити з автобуса, оскільки гід хоче «надати їм якусь інформацію». Далі туристи розповіли таке: “Прийшов представник Anex Tour і почав відверто брехати, що в готелі проблема з електрикою, вони пропонують поїхати в сусідній готель на дві, а може, на три доби”. Пропонований готель при цьому був гіршим і дешевшим – додають туристи.

При цьому мало того, що жодних проблем з електрикою не було, туристи розповідають і дивовижніші подробиці. «У готелі сказали, що у них проблеми з номерами, але поки ми чекали заселення, поселили кілька сімей з Німеччини та Британії. Anex Tour умив руки, сказав, що це наша проблема із готелем», – бідкаються туристи.

У результаті справа закінчилася майже успішно: після 10-годинного очікування, що закінчився о 4-й ранку і гучного скандалу, туристам надали номери. Але є ризик, що подібні маневри зі спробою «переселити» неугодних туристів можуть повторитись.

Для тих, кому важливий здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «Дієтолог розповіла туристам, які продукти краще не вживати під час польоту літаком, а які бажані».

Слідкуйте за нами на: Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Погода