ГоловнаЄгипетЕксперти пояснили, чому акули нападають на людей у ​​Червоному морі біля берегів...

Експерти пояснили, чому акули нападають на людей у ​​Червоному морі біля берегів Єгипту

Сезон розмноження акул є причиною недавніх нападів у Червоному морі в районі Сахл Хашиш, внаслідок яких загинули дві туристки, заявила комісія фахівців Зони Червоного моря, що охороняється, та Асоціації охорони та захисту Навколишнє середовище в Хургаді, цитує “Аль-Ахрам”.

Згідно з восьмисторінковим звітом, підготовленим комісією, обидва напади були скоєні однією і тією ж тигровою акулою. На початку липня 68-річна австрійська жінка померла від отриманих травм у лікарні Нілу на курорті Хургади після нападу акули. Тіло другої жертви, громадянина Румунії, було виявлено наступного дня, коли члени комісії розслідували перший інцидент, який, як вважають, був скоєний раніше за австрійського туриста.

За словами експертів, акула знаходилася на мілководді під час сезону спарювання та нересту, який триває з середини квітня до кінця липня. Хижа риба, ймовірно, шукала їжу.

Влада Єгипту закрила пляжі в цьому районі і заборонила всі водні види спорту. Поки що не зрозуміло, коли обмеження буде знято.

Аль-Ахрам зазначив, що останні роки напади акул у прибережному районі Єгипту на Червоному морі були рідкістю. 2020 року хлопчик з України втратив руку, а єгиптянин – ногу. 2018 року акула вбила чеського туриста, а 2015 року жертвою хижої риби став німецький відпочиваючий.

У звіті вказується кілька основних причин нападу акул у Червоному морі. До них відносяться надмірний вилов риби та надмірне використання місць для дайвінгу, оскільки це позбавляє акул їх звичайних місць годівлі, і вони шукають нові місця, іноді біля берега та на мілководді.

Новини партнерів

Свіжі новини

Погода

Також читайте