ГоловнаЄгипетУ Хургаді на очах у десятків людей акула розірвала туристку

У Хургаді на очах у десятків людей акула розірвала туристку

Черговий моторошний напад акули стався на єгипетському курорті Хургада – у п’ятницю акула атакувала туристку, що купалась, в результаті нападу хижачки та отримала страшні травми – акула відкусила їй руку і ногу. У суботу туристка померла. Ця моторошна трагедія дуже нагадує початок сюжету знаменитого голівудського фільму-жахів «Щелепи».

За інформацією єгипетських ЗМІ, все сталося на півдні Хургади в районі затоки Сахль-Хашиш, прямо на пляжі люкосового готелю. Туристи, які були свідками події, розповіли, що акулу, ймовірно, привабила величезна кількість риб. При нападі хижачки туристи оперативно вибралися з води та намагалися відвернути акулу від жертви. Також за їхніми словами рятувальні служби діяли надто повільно.

Постраждалу доправили до лікарні, але вже пізно: за даними єгипетських ЗМІ, жінка померла від поранень. Також вони уточнили, що загибла туристка з ЄС, громадянка Австрії.

Нагадаємо, остання страшна пригода з акулами в Єгипті сталася в жовтні 2020 в районі знаменитого морського заповідника Рас-Мохаммед, що біля найпівденнішого краю Синайського півострова. Акула атакувала туристів, котрі займалися снорклінгом, тобто, плавали з маскою і трубкою. Один із них, дванадцятирічний підліток, втратив руки.

Згідно з повідомленням Державного агентства з розвитку туризму України, а постраждалими були саме українські мандрівники, туристи відпочивали путівками туроператора Join UP!, однак сам інцидент стався на «лівій» екскурсії, більш того – що порушує правила безпеки. Інцидент стався під час дайвінг-туру до заповідника Рас-Мохаммед, де екскурсійним човнам загалом заборонено зупинятися.

Проте проблеми з акулами у Єгипті трапляються періодично. Так, у серпні 2017 року недалеко від пляжу Хургади акула напала на туристку з Австралії. На щастя їй на допомогу прийшов український мандрівник, який допоміг пораненій дівчині вибратися з води. Також випадок нападу акули на людину в Єгипті було зафіксовано у 2015 році: під час купання 53-річного туриста з Німеччини атакувала акула, відкусивши йому стопу. На жаль, тоді чоловік помер від великої втрати крові дорогою до лікарні.

Проте найголосніше акули Шарм-ель-Шейха «прославилися» у грудні 2010 року, коли через напади акул на туристів мало не зірвано високий новорічний туристичний сезон. Тоді внаслідок нападу акул на людей біля пляжів Шарм Ель Шейха постраждали три російські туристи та один український. Лише один із постраждалих відбувся легкими травмами, решті довелося ампутувати руки чи ноги. Тоді новорічні продажі турів до Єгипту впали майже до нуля.

Після НП з австрійською туристкою також вжито заходів. Пляжі в небезпечному районі закриті, також на всі вихідні заборонені купання, дайвінг, снорклінг та рибалка від району Сахл-Хашиш до бухти Макаді-Бей.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини