ГоловнаВізиТаїланд омолоджуватиме туристів і лікуватиме їх від раку за новими візами

Таїланд омолоджуватиме туристів і лікуватиме їх від раку за новими візами

Таїланд планує активно освоювати новий вид туризму та позиціонувати себе як «лобальний центр медичного туризму у постпандемічну епоху». Влада країни навіть анонсувала спеціальні медичні візи для туристів. При цьому серед можливих захворювань названо рак, а також серцево-судинні захворювання, трансплантацію органів, а також омолоджуючу та косметичну хірургію.

З цією метою кабінет міністрів схвалив пропозицію щодо зниження плати за «медичні» візи до 5 тис. бат ($140). Раніше їх пропонувалося видавати за 6 тис. бат. Згідно із заявою заступника прес-секретаря уряду Тіпанан Сірічана, медичні візи видаватимуться з 1 січня.

Вони дозволять іноземним пацієнтам в’їжджати до Таїланду і перебувати в країні до 90 днів поспіль. При цьому медичні туристи повинні надати свідоцтво про прийом до лікарні, медичну страховку та підтвердження адекватного фінансування лікування на суму не менше 800 000 бат. Однак у деяких випадках видаватимуться й довші візи — для тих медичних туристів, кому буде потрібне безперервне лікування протягом понад 90 днів. Але лише в тому випадку, якщо пацієнти нададуть необхідні довідки, а лікарні – конкретний план лікування та витрати для заявників.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини