ГоловнаCOVID Travel NewsКінець кошмару для туризму: у Європі починається епоха скасування ковідних обмежень

Кінець кошмару для туризму: у Європі починається епоха скасування ковідних обмежень

Масове поширення «омікрону» по Європі парадоксально може піти на користь туризму. До «урядів усіх країн» нарешті починає, хоч і повільно, доходити, що локдаунами та постійними «змінами» червоних списків вірус уже не зупинити, тому кордони можуть почати відкривати вже в найближчому майбутньому, і як наслідок – у туризмі може початися нова Епоха. Причому такі парадоксальні висновки робляться відразу в кількох країнах – у тому числі у Великій Британії та Ізраїлі – лідерах за кількістю локдаунів та вакцинацій.

У Британії, наприклад, прозвучала заява, що кабінет міністрів може спростити життя туристам, відмовившись від тестів на Covid перед вильотом для мандрівників, які в’їжджають до Англії, вже цього тижня, тому що Omircon «менш серйозний для подвійного уколу» і вже широко поширений у Великобританії. Йдеться про так звані «заходи плану В», які вже охарактеризували як перший сигнал послаблень у Європі.

Як заявляє Daily Mail, посилаючись на власні джерела, уряд зніме ненависне обмеження, оскільки їм більше не потрібні дані про слабкіший штам вірусу, який вже й так широко поширений. “У цих даних немає нічого, що могло б припустити, що в Англії будуть потрібні подальші обмеження з приводу Covid, незважаючи на зростання кількості випадків”, – заявляють вони.

Експерт із подорожей Пол Чарльз, генеральний директор PC Agency, додав також і про туризм: «Постійне включення та виключення заходів не дозволяє підприємствам чи споживачам планувати. Уряду необхідно й надалі відновлювати впевненість у тому, щоб туристи могли подорожувати безпечно, а для цього необхідно видалити неправдиві заходи, що відкладають бронювання для людей, особливо для тих, хто має повністю підвищений рівень захворюваності. Остання комбінація країн, включених до червоного списку перед Різдвом, та тестів перед від’їздом завдала величезних збитків туристичним фірмам, які розраховували на поїздки у святковий сезон, щоб допомогти їм пережити зиму. Уряд жодного разу не запропонував жодних заходів економічної підтримки для надання допомоги», – наголосив він.

Якщо ці заходи все ж таки будуть введені та ковідні обмеження ослаблені – цей крок можна розглядати як перший сигнал до зняття ковідних обмежень та завершення пандемійної паніки. Принаймні у Європі – додають експерти.

Підтримали їх, втім, і поза її межами – також досить парадоксальним чином. Медична спільнота Ізраїлю визнала неможливість подальшої боротьби з коронавірусом і запропонувала повернутися до ідеї набуття природного імунітету, а також припинити політику вимушеної ізоляції. Про це заявив екс-голова Асоціації лікарів Ізраїлю, професор Хагай Левін. «Будь-яка подальша спроба зупинити його (вірус) безглузда».

Експерт додав, що ізраїльський уряд уже оголосив про офіційний початок введення четвертої по дозу вакцини проти COVID-19, тоді як наукова спільнота Ізраїлю починає відкрито сумніватися в ефективності масової вакцинації і жорстких обмежувальних заходів. «Через те, що «омікрон» такий заразний, наші спроби усунути його, найімовірніше, будуть безрезультатними. Ми не зупинимо цю хвилю», – упевнений професор. Він також нагадав, що «більша частина людства досі жива після зустрічі з вірусом».

Нагадаємо, що ізраїльський уряд також заявив, що планує з 9 січня почати допускати до країни туристів. Щоправда, від ідеї «червоних» списків воно відмовлятися не готове.

Для тих, кому важливий здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «Туристів попередили коли вони наражаються на ризики сліпоти і раку очей».

Слідкуйте за нами на: Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Погода