ГоловнаВелика БританіяДжонсон закликав Захід покінчити із «залежністю» від російського палива

Джонсон закликав Захід покінчити із «залежністю» від російського палива

Прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон закликав західні країни покінчити з “залежністю” від російського викопного палива, повідомляє Agence France-Presse.

Джонсон зробив дзвінок незадовго до свого візиту до Саудівської Аравії, під час якого він спробує досягти домовленостей, які б дозволили стабілізувати ціни на енергоносії для британських компаній.

У статті Daily Telegraph, прем’єр-міністр написав, що західні лідери припустилися “жахливої ​​помилки”, недостатньо адекватно відреагувавши на анексію Криму в 2014 році і дозволивши своїм країнам стати більш залежними від російського газу і нафти.

“Коли він зрештою розпочав свою війну в Україні, він знав, що світові буде досить важко покарати його. Він знав, що створив залежність”, – зазначає Джонсон.
“Світ не може зазнавати цього безперервного шантажу”, – підкреслює у своїй статті британський прем’єр-міністр, закликаючи до негайного припинення залежності.

США та Великобританія вирішили припинити імпорт російського газу та нафти, а Європейський Союз, який перебуває у значно більшій залежності, має намір обмежити імпорт газу з Москви на дві третини цього року.

Борис Джонсон написав у своїй статті, що Росія Володимира Путіна «практично не виробляє нічого іншого, що хоче купити решту світу».

“Якщо світу вдасться покінчити із залежністю від російської нафти і газу, ми зможемо зупинити путінські гроші, зруйнувати його стратегію”, – сказав Джонсон

Свіжі новини

Погода

Схожі новини