ГоловнаLifeStyleЯк зробити поїздку в плацкарті комфортною: 5 лайфхаків

Як зробити поїздку в плацкарті комфортною: 5 лайфхаків

У літній сезон попит на поїздки поїздом особливо зростає, і часом квитків у купе за прийнятними цінами не залишається. У такому разі доводиться подорожувати у плацкарті, який не відрізняється особливим комфортом.

Однак це ще не означає, що поїздку у плацкартному вагоні не можна зробити зручною.

Подбайте про воду

Водопровідна вода у поїздах не призначена для пиття, а купувати воду у вагоні-ресторані може бути дорого. Не полінуйтеся взяти з собою великий запас води – вона врятує і від спеки, і зневоднення.

Візьміть беруші

Усамітнитися в плацкартному вагоні навряд чи можливо: чужі бесіди, дитячий плач і шум поїзда заважають вдень і не дають заснути вночі. Щоб не жертвувати спокоєм та сном, візьміть із собою якісні беруші.

Купуйте електронну книгу

У поїздках краще віддавати перевагу електронним, а не паперовим книгам. По-перше, ви можете завантажити скільки завгодно чтива, і це не позначиться на вазі багажу. По-друге, ви можете читати навіть у темряві.

Завантажте фільми заздалегідь

Не розраховуйте на wi-fi та безперебійний мобільний зв’язок у довгій поїздці. Краще ще до від’їзду скачайте фільми на комп’ютер та планшет, щоб не журитися про відсутність розваг у поїзді.

Вибирайте правильну їжу

Від улюблених росіянами яєць і курки у фользі варто відмовитися – це швидкопсувні продукти, які до того ж мають сильний запах. Вибирайте поживну їжу, яка не вимагає особливих умов зберігання – сухофрукти, мюслі, тверді сорти сирів, шоколад та домашню їжу без специфічного запаху.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини