ГоловнаТаїландУ Таїланді почалася справжня навала слонів: туристів попередили про небезпеку та в'язницю...

У Таїланді почалася справжня навала слонів: туристів попередили про небезпеку та в’язницю на 10 років

У чотирьох провінціях Таїланду, у тому числі в туристичній Чонбурі, стали виникати масові проблеми з найпопулярнішою визначною пам’яткою Королівства. За час коронавірусного закриття та суттєвого зниження трафіку, на дорогах Чонбурі та у 4 інших східних провінціях, включаючи Чачоєнгсао, Районг, Чантабурі та Са-Каео, “освоилися” дикі слони. Тварини і самі собою загрожують людям, крім того, випадково збити на дорозі слона загрожує величезним штрафом і навіть тюремним ув’язненням.

Як заявив директор Управління охорони дикої природи відповідно до Закону про збереження та захист дикої природи водії, які збивають слонів, можуть бути ув’язнені на строк до 10 років, оштрафовані на суму до одного мільйона бат або й те, й інше. Причому незалежно від того, чи було зіткнення навмисним чи ні. І таких випадків зафіксовано вже кілька за цей рік: у січні на шосе Канчанабурі пікап збив слона та вбив його, у лютому вздовж цього шосе було вивішено 35 нових знаків “Обережно, слони!”. Слони регулярно перетинають це шосе, і знаки попереджають водіїв про те, що обмеження швидкості становить 60 кілометрів на годину, а також – що їм загрожує ув’язнення та штрафи, якщо вони зб’ють слонів.

Як заявив директор департаменту дикої природи Пхадет Лайтонг, департамент намагається обмежувати простір у лісових районах, де можуть жити слони, та відтісняти слонів, які виходять за межі відведених зон, але їх забагато. Він додав, що у відведених для них місцях достатньо їжі та води для слонів. Також він зазначив, що в планах – створення на слонячих стежках спеціальних людських патрулів з місцевих жителів, які могли б попереджати владу, куди рухаються слони.

На даний момент передбачається, що в Таїланді може бути 470-480 слонів лише у цих районах. При цьому в Таїланді заборонили використання слонів як в’ючні тварини, що змушує їх власників шукати інші способи прогодувати слонів – і не виключено, що їх випускають у дику природу.

Свіжі новини

Погода

Також читайте

Підняв на бивні: розлючений слон напав на автобус із туристами до ПАР (Відео)

Слон напав на автобус із туристами і мало не...

На Шрі-Ланці слон напав на авто з туристами

На Шрі-Ланці слон напав на автомобіль із туристами з...

В Індії дикий слон напав на таксі з туристами

Дикі тварини «перегороджують дороги та створюють проблеми», зокрема й...

В Індії дикий слон напав прямо на шосе на таксі з туристами

Дикі тварини «перегороджують дороги та створюють проблеми», зокрема й...

В Індії величезний слон напав на туристів під час сафарі

Величезний слон зупинив автомобіль із мандрівниками в Індії –...