ГоловнаІндіяВ Індії дикий слон напав прямо на шосе на таксі з туристами

В Індії дикий слон напав прямо на шосе на таксі з туристами

Дикі тварини «перегороджують дороги та створюють проблеми», зокрема й для туристів, пишуть в індійських ЗМІ. Як повідомляє місцева преса, дикий слон вивів ситуацію в штаті Таміл Наду в Індії на зовсім новий рівень: на національній трасі Меттупалаям-Котагірі звір напав прямо на шосе на таксі з туристами.

Інцидент стався, коли туристи прямували до Уті, популярного місця в цьому районі. Зустрівши на дорозі слона, машина зупинилася. Розлючений присутністю автомобіля, слон кинувся до нього, викликавши паніку та страх серед пасажирів та водія. На відео видно, що пасажири швидко покинули машину, щоб забезпечити безпеку. Розлючений слон напав на автомобіль, вирвавши його двері та пошкодивши вікна. Він навіть підняв машину, погрожуючи зіштовхнути її з дороги, а перелякані глядачі кричали і намагалися відволікти слона.

Представники лісового господарства були негайно поінформовані, і врешті-решт їм вдалося вивести слона назад у джунглі. Як вони заявили, цей інцидент є яскравим нагадуванням про потенційні небезпеки, з якими можна зіткнутися на лісових дорогах. Далі вони озвучили основні правила безпеки:

Що робити, якщо ви зустріли на дорозі дику тварину? Якщо ви зіткнулися з дикою твариною на дорозі, дуже важливо подбати про свою безпеку. Зберігайте спокій, залишайтеся всередині автомобіля, уникайте різких рухів та гучних звуків. Якщо тварина наближається, повільно та обережно їдьте заднім ходом, якщо це безпечно. Якщо виїхати неможливо, постарайтеся знайти поблизу безпечне місце або укриття.

Чому дикі тварини виходять на дороги? Дикі тварини, такі як слони, часто виходять на дороги в пошуках їжі або через посягання на довкілля. Населені пункти та сільськогосподарська діяльність можуть змушують їх освоювати альтернативні райони у пошуках засобів для існування.

Чи поширені такі інциденти в Індії? Зустрічі між дикими тваринами та транспортними засобами не є рідкістю в Індії. Різноманітна популяція диких тварин країни і широка мережа доріг, що проходять через довкілля, можуть збільшити ймовірність таких зустрічей. Рекомендується виявляти обережність під час подорожі місцями, де можна побачити дику природу.

Свіжі новини

Погода

Також читайте

Підняв на бивні: розлючений слон напав на автобус із туристами до ПАР (Відео)

Слон напав на автобус із туристами і мало не...

На Шрі-Ланці слон напав на авто з туристами

На Шрі-Ланці слон напав на автомобіль із туристами з...

В Індії дикий слон напав на таксі з туристами

Дикі тварини «перегороджують дороги та створюють проблеми», зокрема й...

В Індії величезний слон напав на туристів під час сафарі

Величезний слон зупинив автомобіль із мандрівниками в Індії –...

В Індії стадо диких слонів напали на людей

Стадо диких слонів раптово почало сіяти хаос одразу в...