ГоловнаТуризмУ світовому туризмі спостерігається приголомшливе зростання на 350%

У світовому туризмі спостерігається приголомшливе зростання на 350%

У міру зростання кількості міжнародних подорожей очікується масове зростання бронювань міжнародних рейсів у всьому світі. Ритм задав перший і другий квартали 2022 року, показавши тризначне зростання кількості бронювань вхідних рейсів по всьому світу порівняно з минулим роком, включаючи Азію, Європу та Америку. Таким оглушливим прогнозом порадувала глобальний туризм Всесвітня рада з подорожей та туризму (WTTC).

До речі, Всесвітня рада з подорожей та туризму (WTTC) також прогнозувала, що на тлі проривного розвитку глобального туризму протягом наступного десятиліття буде створено 126 мільйонів нових робочих місць у сфері подорожей та туризму – подробиці тут.

Європа

За даними WTTC, другий квартал продовжує демонструвати значне зростання міжнародних бронювань у Європі. На сьогодні зростання становить на 264 відсотки порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Список європейських напрямків, які в даний час показали сильне пожвавлення з бронюванням подорожей та які, як очікується, зареєструють велику кількість туристів у найближчі місяці, включають такі напрямки:

  • Греція
  • Ісландія
  • Іспанія
  • Португалія
  • Франція

Країни Азіатсько-Тихоокеанського регіону

Не тільки Європейський регіон показує бурхливе відновлення турсектору, схожа ситуація спостерігається і в країнах Азіатсько-Тихоокеанського регіону, куди входять Азія та Америка. Число туристів у першому кварталі цього року зросло на 275 відсотків.

«Дані бронювання 2022 від ForwardKeys – це чіткий сигнал про сильне відновлення глобального сектора подорожей та туризму. Подорожі в Азіатсько-Тихоокеанський регіон демонструють вражаючі ознаки покращення, оскільки напрямки поступово відкривають свої кордони для туристів відповідно до споживчого попиту», – зазначила у зв’язку з цим президент та генеральний директор WTTC Джулія Сімпсон.

Віце-президент ForwardKeys Insights Олів’є Понті також прокоментував позитивні події. Він сказав, що дуже втішно бачити, що більшість напрямків, особливо Азія, нарешті почали відкриватися для мандрівників.

«Дуже втішно, що Азія нарешті почала відкриватися, що сприяє поверненню як подорожей до Азії, так і всередині регіону, які, безперечно, сприятимуть відновленню світової економіки», – зазначив він.

Наведемо головні тези зі звіту:

  • Зростання міжнародного бронювання було особливо помітне в Азії, головним чином через ослаблення ковідних обмежень.
  • Крім вищезгаданого, очікується, що напрямки в Північній та Південній Америці також увійдуть до топ-20 найкращих, які будуть представлені цього літа. Очікується, що найбільша кількість прибуваючих буде зареєстрована в Коста-Ріці, Домініканській Республіці, Арубі та Ямайці.
  • Африка та Близький Схід також входять до списку топ-20, а Катар, Танзанія та Єгипет наближаються до допандемічних рівнів.
  • Інші напрями літнього відпочинку також зареєструють позитивні тенденції у найближчі місяці.

Раніше DIP писав, що “Туристів попередили, що правила в’їзду до Туреччини змінилися“.

Для тих, кому важливий здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: “Гепатолог повідомив, скільки можна вживати алкоголю без шкоди здоров’ю“.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини