ГоловнаЕкономікаТуризм - це привілеї для багатих: мандрівники стурбовані постійним подорожчанням турів

Туризм – це привілеї для багатих: мандрівники стурбовані постійним подорожчанням турів

Подорожі стануть розкішшю, доступною лише багатим – про це тепер все частіше заявляють експерти сфери туризму. Такі ж висновки випливають зі звітів, оприлюднених на Лондонській виставці WTM, де було зазначено, що нинішня тенденція подорожчання турів призведе до того, що відпустку зможуть дозволити собі лише заможні туристи.

Дослідження проводилося за участю 1000 фахівців з туризму по всьому світу. Відповідаючи на запитання щодо впливу очікуваного зростання цін на турсектор у результаті пандемії, 51% респондентів заявили, що стурбовані тим, що у майбутньому можуть подорожувати лише багаті. 41% заявили, що з цією думкою не згодні. Втім, теми про звуження кола доступних благ для середньої людини з’являються все частіше. Очна освіта для обраних, вільне переміщення світом, а тепер і туризм.

35% респондентів вважають, що ціни на відпустку зростуть з 10% до 20% вже до 2022 року, тоді як 12% вирішили, що підвищення ставки становитиме понад 20%. 15% опитаних заявили, що ціни, навпаки, впадуть з 1% до 20%, тоді як 9% вірять, що ціни впадуть більш ніж на 20%, а 22% відповіли, що ціни залишаться на колишньому рівні.

З іншого боку, учасники у Великій Британії вважали, що на доступність поїздок можуть вплинути два фактори: подвійний вплив коронавірусу та Brexit. 70% респондентів заявили, що стурбовані цим.

Новини партнерів

Свіжі новини

Погода

Також читайте