ГоловнаCOVID Travel NewsТаїланд оголосив про відміну послаблень для туристів

Таїланд оголосив про відміну послаблень для туристів

Таїланд не планує скасовувати поступовий «запуск» туристів у країну у зв’язку з новим штамом коронавірусу Омікрон, однак окремі послаблення для туристів, які планувалося ввести, все ж таки будуть відкладені. Зокрема – в країні продовжать використовувати ПЛР-тести для перевірки туристів на коронавірус – у тому числі, щоб не допустити попадання варіанта Omicron на територію Таїланду.

Як заявив прем’єр-міністр Прают Чан-о-ча, тайський кабмін таки скасував рішення CCSA (тайського Оперштабу) про зміну методу тестування на швидший, але менш надійний метод ATK – тобто, експрес-тестів. Нововведення мало бути запроваджено з 16 грудня для більшої зручності туристів. Йшлося про туристів із 63 схвалених країн, які в’їжджають за схемою виключення з карантину Test & Go. Справа в тому, що після здачі ПЛР-тесту турист змушений на спеціальному трансфері вирушати в спеціальний готель і добу чекати на результат тесту – все це, зрозуміло, за свій рахунок.

Планувалося, що експрес-тест дозволить туристу заощадити час та гроші.

Але після новин про появу штаму «омікрон», позначеного Всесвітньою організацією охорони здоров’я як «варіант, що викликає занепокоєння», це послаблення вирішили не вводити. Крім того, Таїланд закрився для восьми африканських країн, а приїжджі з інших країн Африки повинні будуть пройти 14-денний карантин у сертифікованому готелі або установі та пройти три тести ПЛР, перш ніж зможуть відвідати країну.

При цьому нагадаємо, що поки що влада країни декларує намір залишатися відкритим для туристів, але “туристів попередили про штрафи 20000 бат“.

Слідкуйте за нами на: Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Погода