ГоловнаТуризмЩо потрібно знати, перш ніж вирушити в круїз у 2022 році

Що потрібно знати, перш ніж вирушити в круїз у 2022 році

Зараз вже майже настала постковідна ера, і світ тільки починає набувати нового нормального життя, але деякі речі навряд чи зміняться. Одна з них – потурання розкоші, наприклад, круїз. Круїзний лайнер – це пасажирське судно, на яке сідають з метою дозвілля, відпочинку або просто розкоші. Більшість людей хотіли б вирушити до круїзу хоча б раз у житті. Це керівництво допоможе мандрівникам чудово спланувати свій круїзний відпочинок, уникнути поширених помилок та розвіяти помилки, пов’язані з круїзом.

Планування – це ключ

Цілий світ чекає, щоб його досліджували, прекрасний блакитний океан і чарівні заходи сонця – все це ви можете випробувати, вирушивши в круїз. Планування – найважливіша частина забезпечення того, щоб мандрівники отримали максимальну користь від своєї подорожі. Якщо планування не буде виконано добре, то подорож може виявитися не такою приємною. Багато факторів впливають на те, наскільки приємною може бути подорож круїзним лайнером.

Плануйте, на якому круїзному судні вирушити у подорож

Існує величезна кількість круїзних лайнерів, проте існує поширена помилка, що круїз – це дуже дорого. В даний час існують круїзні судна, доступні навіть для найменших бюджетів.

Круїзні подорожі плануються на місяці вперед з безліччю ретельно продуманих деталей, які потрібно врахувати. За останні 20 років індустрія круїзних судів пережила величезне зростання і спеціалізацію, а кількість круїзних суден, які підходять для бюджету середнього класу, подвоїлася.

Типи доступних круїзних суден

Океанські круїзи

Океанські круїзні кораблі – це, як правило, великі судна, такі як круїзні кораблі основного класу та мегакруїзні кораблі. Це грізні судна, розраховані на 800-3500 чоловік. Вони переважно мають більш міцну конструкцію, щоб витримувати суворі погодні умови та бурхливі припливи та відливи під час океанських подорожей.

Річкові круїзи

Річкові круїзні судна значно менші за океанські круїзні судна і, як випливає з їх назви, експлуатуються тільки на річках. Вони спеціально призначені для плавання по річках та внутрішнім водам.

Круїзи на малих судах

Вони призначені для плавання через архіпелаги, невеликі затоки та дрібні водні шляхи, які надто вузькі для таких суден, як океанські та річкові круїзні лайнери. Завдяки своїм невеликим розмірам вони пропонують відокремлені та інтимні враження, ніж попередні варіанти.

Що потрібно знати, перш ніж вирушити в круїз у 2022 році

Загальні пакети круїзних суден

Пригодницькі круїзи

Пригоди круїзи ідеально підходять для мандрівників, які люблять досліджувати віддалені, унікальні місця. Вони часто трохи дорожчі за звичайний круїз, проте для мандрівників, що шукають гострих відчуттів, вони коштують додаткових грошей. У таких круїзах зазвичай використовуються невеликі судна, тому що вони можуть вмістити лише обмежену кількість людей для всіх розваг та розкоші, тому вони розраховані лише на певну клієнтуру.

Сімейні круїзи

Вони ідеально підходять для мандрівників, які люблять проводити якісний час із сім’єю за захоплюючими заняттями. Широкий вибір розваг для всіх вікових груп може навіть викликати ностальгію на перегляд “Русалочки”! Більшість круїзних ліній, що пропонують сімейні круїзні пакети, беруть на себе більшу частину турбот щодо організації маршруту на кораблі, щоб сім’я могла повністю насолодитися відпочинком без жодних турбот.

Поради про те, як отримати максимум задоволення від круїзу

Вибирайте непікові круїзні сезони

Мандрівникам, які шукають найкращі пропозиції з погляду вартості, слід уникати бронювання у пікові сезони. У пік сезону ціни різко зростають, а кораблі зазвичай заповнені вщерть. Яскравий приклад – круїз Аляскою у вересні, ближче до кінця круїзного сезону. У вересні ви заплатите значно менше, ніж ті, хто вирушає у пік сезону у липні.

Бюджетні круїзи

Прикладом бюджетного круїзу може бути круїз на перекладних. Це круїзи, під час яких корабель відправляється в новий пункт призначення до початку нового круїзного сезону, що робить їх значно дешевшими. Вони включають значно більше днів в морі з набагато меншою кількістю зупинок на суші, однак, якщо у вас є можливість отримати п’яти-п’ятизірковий досвід, чому б і ні!

Розгляньте річкові круїзи

Хоча річкові круїзи зазвичай проводяться цілий рік, мандрівникам слід уникати державних та шкільних свят, оскільки вони зазвичай перевантажені. Хоча річкові круїзи часто мають менше заходів та більш короткі програми на борту, вони пропонують мандрівникам унікальні інтимні враження, що ідеально підходять для молодят, молодих пар та сімей.

Залучіть консультанта з туризму

Запрошення консультанта з подорожей може здатися дорогим, однак у довгостроковій перспективі консультанти з подорожей економлять своїм клієнтам тисячі доларів щодо часу та планування. Консультанти з туризму мають доступ до інформації, яка недоступна звичайному мандрівнику, наприклад, знижки на перельоти та круїзи. Вони навіть можуть запропонувати комплексну угоду щодо страхування мандрівників.

Covid 19 Поінформованість

Незважаючи на те, що кількість випадків захворювання на ковідію, схоже, різко знизилася в усьому світі, ми ще не позбулися цієї проблеми. Вкрай важливо, щоб під час круїзу пасажири вживали необхідних запобіжних заходів для запобігання зараженню та розповсюдженню Covid-19. Дотримання рекомендацій ВООЗ, таких як носіння маски в громадських місцях та дезінфекція рук є надійним способом зниження ризику.

Поїздка до круїзу при належному плануванні, залученні консультанта з туризму та наявності в учасників бажання отримати задоволення – це захоплюючий незабутній досвід. Бон Вояж!

Свіжі новини

Погода

Схожі новини