ГоловнаТуризмНазвано 20 найкращих місць для відпочинку в Європі

Названо 20 найкращих місць для відпочинку в Європі

Понад півмільйона мандрівників зі 182 країн проголосували за найкращі європейські напрямки 2022 року в опитуванні European Best Destinations, передає Dip.org.ua. У результаті більш ніж з 400 напрямків відібрано 20 з найбільшою кількістю голосів.

Лідером рейтингу стала столиця Словенії – Любляна. Мандрівники описують місто як місце для допитливих і заповзятливих. Тут можна помилуватися різноманітністю об’єктів культури та мистецтва, а також широкими зеленими зонами, які забезпечують невимушену атмосферу.

“Срібло” придбала Марбелла (Іспанія). Відвідування міста радять тим, хто любить шопінг, вишукані готелі та ресторани, спорт та відпочинок на свіжому повітрі. У трійці найкращих також опинився французький Ам’єн. Його вибирають через вдале розташування в самому серці трикутника Париж – Лондон – Брюссель. Крім цього, він посідає четверте місце серед найзеленіших міст країни і є єдиним населеним пунктом у Франції, де розташовані три об’єкти спадщини ЮНЕСКО.

Названо 20 найкращих місць для відпочинку в Європі

Повний список 20 найкращих європейських напрямків виглядає так:

Любляна (Словенія)
Марбелла (Іспанія)
Ам’єн (Франція)
Пловдів (Болгарія)
Лювен (Бельгія)
Орадя (Румунія)
Лондон (Великобританія)
Наймеген (Нідерланди)
Лахті (Фінляндія)
Стамбул (Турція)
Амальфітанське узбережжя (Італія)
Прага (Чехія)
Рим (Італія)
Баварія (Німеччина)
Афіни (Греція)
Клонакілті (Ірландія)
Відень (Австрія)
Люцерн (Швейцарія)
Грац (Австрія)
Кріт (Греція)

Раніше експерти назвали найбезпечніші країни для відвідування туристами у 2022 році. До п’ятірки найкращих увійшли європейські країни, лідером визнано Норвегію.

Свіжі новини

Погода

Також читайте