ГоловнаТуреччинаВсе забито і дорого: у Турецькій Анталії оголосили про заповнення готелів та...

Все забито і дорого: у Турецькій Анталії оголосили про заповнення готелів та підвищення цін

Завантаження готелів у провінції Анталія досягло небувалого за останні роки показника – розкуплено 90% місць на липень. Такий показник зафіксували у популярному місті-курорті Аланія, відомому пляжем Клеопатри та середньовічною фортецею. При цьому турки попередили про підвищення цін на ринку, пояснивши це збільшенням витрат через війну в Україні. Тепер для туристів Туреччина стала ще дорожчою, доведеться спробувати знайти вільні номери за адекватними цінами.

Як заявив турецьким ЗМІ Бурхан Чилі, президент Асоціації туристичних готельних операторів Аланії, готельєри бачать попит і очікують, що у найближчі два місяці як із закордонним попитом, так і з попитом на внутрішньому ринку в курортному регіоні буде повний порядок.

За його словами, туристичні об’єкти в Аланії закрили червень з 60-відсотковою заповнюваністю, а в липні бронювання досягло 90-відсоткового рівня завантаження. Багато в чому це сталося завдяки святу Ід аль-Адха, що наближається. У зв’язку з його відзначенням оголошено дев’ять днів канікул. Це означає, що у прибережні райони Туреччини стікаються турки з усіх куточків країни.

Наведемо коментар президента ALTID Бурхана Чилі у зв’язку із цим: «Оскільки кількість святкових днів збільшилася до 9 днів, також зросте і час перебування туристів у готелях. Цього року попит із боку внутрішнього ринку не знизився. У кризові чи звичайні періоди наш основний ринок – це внутрішні туристи. Ми маємо дуже серйозні запити. Попит на внутрішньому ринку в регіоні в середньому становить 30%, що прямо пропорційно звичкам відпочиваючих у Туреччині як у святковий період, так і в період із 15 червня по 30 серпня».

Турецький чиновник попередив про зростання видатків через війну навколо України. Щоб не зазнавати збитків, готельєри підняли ціни. «Цього року через війну в Україні ми підвищуватимемо ціни для внутрішнього та зовнішнього ринку. Ми очікуємо, що до кінця війни цінник повернеться до середнього. А поки що ми повинні пропонувати обережні ціни і діяти обережно. Ціль тут не в тому, щоб об’єкти працювали дуже вигідно, а в тому, щоб забезпечити безперервність бізнесу, забезпечуючи при цьому рентабельність. У цьому сенсі наші гості як із внутрішнього ринку, так і з-за кордону виявляють розуміння. Ми намагаємося щосили», – додав фахівець.

Співрозмовник звернув увагу, що внесок українського та російського ринків у турецький туризм величезний, тому очевидно, що вторгнення РФ в Україну 24 лютого поточного року, вдарило по турецькому туристичному бізнесу. Проте турки змогли переорієнтуватися з російськомовних відпочиваючих на європейців. «У нас були певні проблеми із заповненням готелів. Сьогодні на європейському ринку спостерігається серйозне зростання, порівняно з минулими періодами. Оскільки ринок Великобританії та Нідерландів, якого за останні два роки у нас не було, вступив у гру, і попит з інших наших ринків ресурсів зростає, ми ясно бачимо – наступні два місяці для нашого регіону буде повноцінний сезон: закордонний та внутрішній турпотік нас тішить» , – зазначив він.

Раніше DIP писав, що “У Єгипті оголосили про початок експансії туристів із Туреччини“.

Для тих, кому важливий здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «Дієтолог порадив найкращий фрукт для швидкого і легкого схуднення».

Новини партнерів

Свіжі новини

Погода

Також читайте