ГоловнаЄгипетУ Єгипті оголосили про початок експансії туристів із Туреччини

У Єгипті оголосили про початок експансії туристів із Туреччини

Турецькі туристичні компанії заздалегідь розпочали підготовку до осінніх рейсів у Шарм-ель-Шейх та Хургаду: їх планують розпочати з кінця вересня. За їхніми оцінками, обсяг цих рейсів має істотно зрости – як за рахунок туристів з Туреччини, які вже почали бронювати тури до Єгипту, так і рахунок пересадкових маршрутів для туристів з Росії. Про це єгипетським ЗМІ заявив Атеф Абдель Латіф, член Асоціації інвесторів у туризм на Південному Синаї.

Він наголосив, що єгипетський туристичний напрямок буде одним із найважливіших напрямків, який турки відвідають майбутньої зими. По-перше, самі турецькі туристи прагнуть змінити обстановку взимку і вибирають курорти з теплішою погодою. По-друге, турецькі туристичні компанії володіють величезним парком літаків, які влітку використовуються для перевезення туристів до Туреччини, а взимку це робить прибуття турків до Єгипту у великій кількості нескладним, тим більше, що відстань між Шарм-ель-Шейхом, Хургадою та турецькими містами становить трохи більше 4 годин.

Третій – і суттєвий пункт – також на турецьких рейсах планують возити туристів із Росії. Пересадочні рейси з Туреччини до Шарм-ель-Шейху російські туристи освоїли ще за закритого Єгипту. У результаті початку вересня єгипет розраховує, що кількість російських туристів на турецьких рейсах почне стрімко зростати.

Свіжі новини

Погода

Також читайте