ГоловнаТуреччинаУ Туреччині рекордна спека: в Анталії вже +45С

У Туреччині рекордна спека: в Анталії вже +45С

Хвиля спеки, що охопила Туреччину з настанням жовтня і досягла в популярному курортному регіоні Анталія +45 ° C, загнала туристів назад у готелі. У країні почалося фактично справжнісіньке африканське літо, температура повітря значно перевищила сезонну норму.

В Анталії термометри першого дня жовтня застигли на позначці +45°C. Через аномальну спеку вулиці та узбережжя спорожніли, але найбільш відважні таки відпочивали на пляжі, тримаючись у тіні дерев і періодично виходячи в море, щоб остудитися. Вологість у туристичному місті коливалася від 2 до 15 відсотків. Для порівняння: торік 1 жовтня Анталія зустріла туристів за сезоном – +26°C.

«Я не відчував цієї температури, коли був у офісі. Але відчув спеку прямо зараз, коли вийшов надвір. Ми говорили, що зима настала, але, як бачимо, про неї говорити поки що рано», – навів Haberler коментар місцевого жителя, який застав екстремальну анталійську спеку.

Протягом тижня у прибережному регіоні буде спекотно, але не так, як було 1 жовтня. 3 жовтня вдень очікується +30-31°C, у решту днів стовпчик термометра протримається на рівні +27-28°C. Нічна температура повітря -23°C. У середині тижня очікуються невеликі опади у вигляді дощу. У розпал осені в головній курортній провінції Туреччини туристам ще тепле море. Вода остигає повільно, тому сміливо можна купатися.

Влада курорту попередила літніх туристів, дітей та людей з хронічними захворюваннями про необхідність бути обережними щодо теплового удару, ймовірність отримання якого зберігається цього тижня для тих, хто багато часу проводить на пляжі без засобів захисту.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини