ГоловнаГотеліУ Туреччині повідомили, що готелі зайняті на 100%, місць немає

У Туреччині повідомили, що готелі зайняті на 100%, місць немає

Турецькі бізнесмени прозвітували про максимальне завантаження своїх готелів на найближчий тиждень. За останні два роки – це рекорд. Відповідну заяву турецьких готельєрів опублікували місцеві ЗМІ. Причина – спочатку Великдень, потім закінчення місяця Рамадан і низка мусульманських свят, які і забезпечують готелі стовідсотковою заповнюваністю самими турками.

Так, голова Granada Hotels Group Хаджі Осман підтвердив цю інформацію та розповів, що у туристичному центрі міста Белек у їхньому готелі повно гостей.

Зазначивши, що готелі будуть заповнені під час свята Рамадан, Учдан повідомив: «З 1 квітня ми не приймаємо групи туристів. Оскільки ми на 100 відсотків зайняті під час Рамадану, ми можемо забезпечити нові бронювання. Насправді на час святкування Ід аль-Адха всі номери зайняті. Наші готелі в Аланії теж відкриті та теж завантажені».

Віце-президент Асоціації готельєрів Середземномор’я (AKTOB) Каан Кавалоглу також дав оцінку зайнятості готелів під час Курбан-Байрам: «Оскільки в цей період більше не буде закритів, ми матимемо можливість відзначити свято разом. Після дворічної перерви це буде найактивніший період. Через події в Україні низка готелів скасували своє відкриття. Але зараз, коли настає низка свят, відкрилися майже всі готелі. Таким чином, у готелях буде забезпечено понад 80% заповнюваності. Дуже велика заповнюваність цей період. Це дуже високий показник заповнюваності для поточного часу.

Довідка: Ураза-байрам (арабськ. Ід аль-фітр) – це одне із двох головних свят в ісламі. Це свято розговіння, яке означає завершення посту у місяці Рамадан. За переказами, його встановив сам пророк Мухаммед у 624 році. У 2022 році початок свята розговіння Ід аль-Фітр – Ураза-байрам припадає на 2 травня.

Для тих, кому важливим є здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «Що відбувається з вашим тілом, коли ви кидаєте курити».

Свіжі новини

Погода

Також читайте