ГоловнаCOVID Travel NewsТури в Туреччину почали забороняти: кількість коронавірусу в країні побила минулорічний рекорд

Тури в Туреччину почали забороняти: кількість коронавірусу в країні побила минулорічний рекорд

Стрімке зростання захворювань COVID-19 знову фіксується в Туреччині. Деякі країни – зокрема Болгарія – вже офіційно закрили кордон із Туреччиною, у тому числі й для туристів. При цьому кількість щоденних захворювань у країні вже більша, ніж у квітні 2021 року, коли Туреччину для туристів закривала і Росія, яка була основним туристичним ринком для турків.

Поки що рекордна кількість захворювань зафіксована 12 січня – тоді цей рівень склав 77 722 особи. Зазначимо, у квітні, коли Росія закривала Туреччину, випадків було суттєво менше – не вище за відмітку 60 тисяч. При цьому влітку в країні не фіксували і 6 тисяч нових хворих на добу.

Від нової хвилі ковіда страждають в основному столиці – як Анкара, де кількість випадків на 100 000 мешканців підскочила зі 184 до 386 протягом тижня, так і привабливий для туристів Стамбул. В останньому рівень захворюваності у кількості коронавірусних інфекцій на 100 000 осіб зріс із 664 випадків у період з 25 по 31 грудня 2021 року до 1’222 у січні. Також страждають і туристичні провінції, зокрема Ізмір.

Сусіди Туреччини вже відреагували – так, у Болгарії країна потрапила до «червоного списку». Згідно з постановою, опублікованою на сайті МОЗ Болгарії, туристам забороняється відвідування Австрії, Північної Македонії, Сербії, Угорщини, Люксембургу, Ізраїлю, Кувейту, Катару, Лівану, а також Туреччини. Чи загрожує Туреччині закриття з боку України – залишається під сумнівом.

Для тих, кому важливий здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: “Дієтолог назвала простий напій, що усуває безсоння“.

Свіжі новини

Погода

Також читайте

У Туреччині вирує ураган: вітер зніс мінарет мечеті та дахи будівель

У Туреччині внаслідок урагану постраждали населені пункти у різних...

Сім готелів Туреччини увійшли до списку найкращих у світі

Сім готелів Туреччини було визнано найкращими у світі за...

Названі найдоступніші міста у світі для експатів

Greenback проаналізувала дані від Trading Economics та Expatistan, щоб...

Турецький мегаполіс став новим найбільш відвідуваним містом світу

Найбільше місто Туреччини Стамбул стало найвідвідуванішим містом світу за...