ГоловнаТуреччинаТурецькі курорти опинилися під прицілом терористів, туристи можуть стати жертвами

Турецькі курорти опинилися під прицілом терористів, туристи можуть стати жертвами

Туристи в Стамбулі, Ізмірі та інших провінціях ризикують стати жертвами терактів. Таку заяву опублікувала турецька опозиційна газета Ahval, яка налякала своїх читачів наступною конфіденційною інформацією: виявляється, «Ісламська держава» або ІДІЛ провела велику роботу над «перенесенням більшої частини своїх основних операцій до Туреччини». І цей якраз напередодні початку нового літнього туристичного сезону, який, за традицією, стартує на турецьких курортах у квітні.

«Наразі, як заявив у своїх свідченнях голова турецької частини цієї організації, він має зброю, зариту на складах у шести провінціях Туреччини. Це Стамбул, Ізмір, Мерсін, Денізлі, Ван та Адана. А всього ІДІЛ має відділення у 12 провінціях Туреччини», – таку заяву зробив арештований у червні 2021 року неподалік кордону Туреччини із Сирією Гюлер, представник турецької частини ІДІЛ.

Він заявив, що турецька група планувала переправити своїх бойовиків до Туреччини з Європи для навчання, але плани було перервано арештом ключових фігур ІДІЛ. Проте зброя залишилася у схованках – у тому числі у них є РПГ, кулемети, автоматичні гвинтівки, глушники, вибухівка та велика кількість боєприпасів. Більше того, є у ІДІЛ та так звані «сплячі» осередки в Туреччині.

Атаки плануються не лише на високопоставлених турецьких чиновників, запевняє Гюлер у цій газеті. Під загрозою релігійні меншини, ЛГБТ-спільноти і, зрозуміло, туристи – які завжди є гучним об’єктом для атаки. Зазначимо, у Стамбулі та Ізмірі, як мінімум, буває чимало і українських відпочиваючих.

Додамо, що інший популярний у українських туристів пляжний курорт, особливо взимку, опинився під загрозою терактів. Справа в тому, що єменські хусити пригрозили, що головна пам’ятка Дубая, 828-метрова вежа Бурдж-Халіфа, злетить у повітря. Причому це може статися навіть разом із туристами, котрі в момент атаки будуть перебувати в цій головній пам’ятки Дубая. Подробиці читайте у матеріалі «Туризму в ОАЕ може прийти кінець: головна визначна пам’ятка Дубая може зникнути разом із туристами».

Для тих, кому важливий здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «Шість вірних ознак того, що ви перехворіли на COVID-19».

Свіжі новини

Погода

Також читайте

У Туреччині вирує ураган: вітер зніс мінарет мечеті та дахи будівель

У Туреччині внаслідок урагану постраждали населені пункти у різних...

Сім готелів Туреччини увійшли до списку найкращих у світі

Сім готелів Туреччини було визнано найкращими у світі за...

Названі найдоступніші міста у світі для експатів

Greenback проаналізувала дані від Trading Economics та Expatistan, щоб...

Турецький мегаполіс став новим найбільш відвідуваним містом світу

Найбільше місто Туреччини Стамбул стало найвідвідуванішим містом світу за...