ГоловнаТуреччинаТуреччина запускає лоукостери для здешевлення квитків на свої курорти

Туреччина запускає лоукостери для здешевлення квитків на свої курорти

Про плани створення повноцінного лоукостера заявив турецький нацперевізник Turkish Airlines. Авіакомпанія планує створити повноцінну окрему лоукост-компанію Ajet, розраховуючи на те, що це позитивно позначиться на туризмі. У Туреччині зазначають, що до Європи до половини туристів прибувають лоукостерами.

Подробиці такі: турецький нацперевізник виділив зі свого підрозділу бюджетних перевізників AnadoluJet нову дочірню компанію AJet Air Transport Joint Stock Company. Нову компанію було зареєстровано 14 липня 2023 року, статутний капітал – 450 млн турецьких лір ($17,2 млн). При цьому парк AnadoluJet включає чотири літаки A320, дванадцять літаків A321, сім літаків B737-8 та сорок шість літаків B737-800.

Як прокоментував радник президента TÜRSAB та голова правління Passotour Хаміт Кук, що тургалузька говорила про необхідність створення бюджетного авіаперевізника під турецьким брендом ще з 2017 року.

За їх оцінками, низькобюджетна авіакомпанія має підвищити конкурентоспроможність турецького туризму, оскільки відсутність лоукост-маршрутів ускладнює конкуренцію з іншими країнами Середземномор’я, оскільки до Іспанії та Греції туристів активно доставляють лоукостери.

У Туреччині розраховують, що саме у Ajet буде можливість для конкуренції з Easyjet, Ryanair та Germanwings. Експерти, у свою чергу, зазначили, що тарифи, які запропонує новий перевізник, стануть основним фактором. Так експерти прокоментували, що нова авіакомпанія матиме всі шанси знайти свого туриста в тому випадку, «якщо тарифи будуть дійсно привабливими».

Свіжі новини

Погода

Також читайте

Turkish Airlines посилив вимоги до пасажирів

Як повідомляє TRT Haber, турецький нацперевізник Turkish Airlines посилив...

Авіакомпанія Turkish Airlines запроваджує новий бізнес-клас у своїх літаках

Як повідомляє портал Еxecutive Тraveller, турецький нацперевізник Turkish Airlines...

Фінська авіакомпанія Finnair починає зважувати пасажирів перед вильотом

Фінська авіакомпанія Finnair, почала просити пасажирів добровільно зважуватися перед...

Найбільша німецька авіакомпанія Lufthansa попередила про масштабні перебої у польотах

Профспілка Ver.di закликала наземний персонал найбільшої німецької авіакомпанії Lufthansa...

Стюардеса розповіла, де насправді сидять найгірші пасажири

Бортпровідники ненавидять працювати у певній секції на борту літаків...