ГоловнаТуреччинаСпека накриє Туреччину під час свят Курбан-байрам, очікується до 43 градусів

Спека накриє Туреччину під час свят Курбан-байрам, очікується до 43 градусів

Очікується, що хвиля тепла обрушиться на Туреччину під час свята Курбан-байрам, чотириденного свята, який призначений на період з 20 по 23 липня цього року, попередив метеоролог.

Згідно з останніми даними, температура в Мармуровому морі, Егейському морі, східному Середземномор’ї і деяких частинах Центральної Анатолії буде приблизно на 5-7 градусів за Цельсієм вище середніх сезонних значень.

Відзначивши, що Туреччина в даний час знаходиться під впливом низького тиску в Басрі з розширенням мусонів, метеоролог Гювен Оздемір попередив, що температура повітря в найближчі дні підвищиться.

«Це низький тиск, яке проявляється в літні місяці, збільшує температуру і випаровування. Таким чином, рівень вологості в Стамбулі становить близько 90 відсотків. Пік температури очікується 19 липня», – сказав Оздемір.

Оздемір додав, що в той час як термометри показують 35 градусів за Цельсієм, температура, відчувається через вологість, підніметься до 40 градусів за Цельсієм.

Заявивши, що 20 липня в Анкарі та регіоні Центральної Анатолії температура досягне 40 градусів за Цельсієм, Оздемір підкреслив, що температура, відчувається по всій турецькій столиці, може досягти 43 градусів.

«Я раджу громадянам не виходити на вулицю з 10:00 до 17:00 до другого дня (21 липня) Курбан-байрам», – зазначив він, додавши, що тим, хто страждає хронічними захворюваннями, такими як астма, серцеві захворювання, слід бути дуже обережними.

Метеоролог зазначив, що в кінці свята погода може похолодати, і що в регіонах Чорного і Мармурового моря навіть можуть бути опади.

Попереджаючи, що в деяких регіонах можуть спостерігатися проливні дощі, які можуть призвести до повеней, як в чорноморській провінції Ризі, Оздемір попередив владу і громадян, щоб вони завжди були готові до таких несподіваних погодних умов.

Оздемір рекомендував жителям надягати капелюх і навіть мати парасольку при виході на вулицю, а також бути обережними, щоб уникнути сонячних ударів, і пити багато води, щоб уникнути зневоднення.

Свіжі новини

Погода

Також читайте

У Туреччині вирує ураган: вітер зніс мінарет мечеті та дахи будівель

У Туреччині внаслідок урагану постраждали населені пункти у різних...

Єгипет накриває депресія та різкі погодні гойдалки з піском та пилом

Єгипет накриває депресія — у метеорологічному сенсі: саме так...

Сім готелів Туреччини увійшли до списку найкращих у світі

Сім готелів Туреччини було визнано найкращими у світі за...

Названі найдоступніші міста у світі для експатів

Greenback проаналізувала дані від Trading Economics та Expatistan, щоб...