ГоловнаТуреччинаЩе одна пасажирська авіакомпанія з'явилася у Туреччині

Ще одна пасажирська авіакомпанія з’явилася у Туреччині

У Туреччині з’явилася ще одна пасажирська авіакомпанія Unison Aviation. Її засновником є ​​Мехмет Чингіз, відомий турецький девелопер, наближений до президента Реджепа Тайіпа Ердогана. Про це повідомляє інформаційний портал Sozcu.

Як зазначає видання, за останні 20 років у республіці збанкрутувала 21 авіакомпанія. Серед них Atlasjet і Onurair. Однак це не зупинило Мехмета Чингіза, і він вирішив спробувати себе на терені авіаперевезень. Тим більше, що бізнесмен виступає одним із співзасновників iGA Airport Operation, яка керує міжнародним аеропортом Стамбула. Тому питання, де базуватиметься Unison Aviation, практично вирішене.

При цьому про нову авіакомпанію відомо поки що небагато. Зокрема, її статутний капітал становить 36 млн. турецьких лір. Працювати Unison Aviation планує у сфері пасажирських авіаперевезень. У планах як регулярні, так і чартерні внутрішні та міжнародні рейси. Крім того, авіакомпанія надаватиме екскурсійні послуги, а також працюватиме як авіатаксі для туристів. Для цих цілей у парку передбачені гелікоптери.

Зазначимо, що цього року в Туреччині з’явилися відразу три перевізники: Southwind, Mavigok Aviation та Air Anka.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини