ГоловнаТуреччинаНа курортах Туреччини спека перевалила за +42С

На курортах Туреччини спека перевалила за +42С

Для туристів, які відпочивають на курортах Анталії і планують подорож до південних провінцій Туреччини цього тижня, головне метеобюро Туреччини випустило попередження про критичну температуру, опублікувавши звіт про прогноз погоди та інші цікаві деталі.

За даними синоптиків, курорти Туреччини одержали тепловий удар, т.к. спека перевалила за +42° С минулої неділі. При цьому стовпчик термометра вночі не опускався нижче за +26° С. Пекельна спека збережеться і цього тижня, дощів на турецькому Середземномор’ї не очікується. Рівень вологості зменшиться.

Якщо температура в ескурсійному Стамбулі триматиметься на позначці +33°С, то пляжному Ізмірі та курортах Анталії – на рівні +42°С. Метеорологи додали, що цього сезону температурні значення знаходяться вище за середні на курортах не тільки Середземноморського регіону Туреччини, а й Егейського, і Мармурового морів. Водночас вологість падає. Така пара створює підвищений ризик появи лісових пожеж. Інші регіони Туреччини, навпаки, «не дотягнуть» до сезонних норм.

Медики просять туристів скоригувати свої плани цього тижня, виходячи з наступного прогнозу погоди:

На Середземноморському узбережжі Туреччини очікується ясна погода. Вітер буде сильним (40-60 м/с) із північних напрямків у внутрішніх та гірських районах. В Анталії – +42°С, в Адані – +37°С, в Іспарті – +34°С. Щодо середземноморського узбережжя Європи, то метеорологи прогнозують невтішні +45°С-+50°С.

На Егейському узбережжі республіки очікується переважно ясна погода, але з невеликою хмарністю. У прибережних районах синоптики спрогнозували такі самі, як в Анталії, пориви вітру. В Ізмірі стовпчик термометра підніметься до +39°C, у провінції Мугла (Бодрум, Мармаріс, Фетхіє) – до +38°С.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини