ГоловнаТуреччинаГрабіжницькі ціни в Стамбульському аеропорту викликали обурення в Туреччині

Грабіжницькі ціни в Стамбульському аеропорту викликали обурення в Туреччині

“Я тебе пограбую, а ти пограбуєш пасажира, який приїхав сюди”, – так описав цінову політику оператора міжнародного аеропорту Стамбула обурений кореспондент місцевих ЗМІ, який опублікував колонку про грабіжницькі ціни на харчування в місцевому аеропорту. За його словами, основна причина полягає в тому, що оренда магазинів, що продають продукцію, оплачується в євро, в результаті власники задирають ціни, перекладаючи всі збитки на туриста.

“Піца в аеропорту Стамбула коштує 530 TL, бутерброди – 110 TL, банки з напоями – 63 TL, а бутильована вода – 31 TL”, – нагадав оглядач. Нагадаємо, що офіційний курс гривні до турецької ліри – 1 ліра приблизно 1.7 гривні, і того, скажімо, піца коштуватиме понад 900 гривень.

Але чому ці ціни такі високі? — запитує експерт і пояснює: орендна плата за магазин завжди була в євро, причому навіть у євро це дуже висока орендна плата. «Коли ви конвертуєте це на ліри, з’являється ненормальна цифра орендної плати. Таким чином, власники магазинів неминуче відбивали ціну оренди у своїх цінах», – заявляє експерт.

Далі він посилається на досвід цивілізованих країн, де така ситуація неможлива. «Держава не потерпить, щоб оператор аеропорту грабував громадськість у такий спосіб. Ви не можете надмірно підняти ціну товару у будь-якій цивілізованій країні світу, тому що орендна плата надто висока», – запевняє він. За його словами, державі необхідно втрутитися і заборонити введення астрономічних цін на товари та послуги там, де люди знаходяться в обов’язковому порядку. Однак на даний момент оператор аеропорту Стамбула здійснює свій бізнес з логікою: «Я тебе пограбую, ти пограбуєш пасажира, який приїхав сюди», – запевнив експерт.

Він також додав, що розуміє – ціни в аеропортах по всьому світу «завжди трохи дорогі», але у Стамбулі вони просто зашкалюють.

Свіжі новини

Погода

Також читайте

У Туреччині розпочався протест проти туристичних автобусів: туристам запропоновано ходити пішки

У Туреччині розпочався протест проти туристичних автобусів: скандал зчинили...

У Туреччині вирує ураган: вітер зніс мінарет мечеті та дахи будівель

У Туреччині внаслідок урагану постраждали населені пункти у різних...

У Тбілісі збудують новий міжнародний аеропорт

У столиці Грузії Тбілісі з'явиться новий аеропорт, тому що...

Пасажирка рейсу з Москви до Єревану заявила про бомбу в рюкзаку

Пасажирка рейсу, що летів із Москви до Єревану, повідомила...

Складено рейтинг найкращих аеропортів світу

Міжнародна рада аеропортів (ACI World) оголосила лауреатів премії ASQ...