ГоловнаСШАТрамп звинуватив Байдена в затримці вакцинації в США

Трамп звинуватив Байдена в затримці вакцинації в США

Колишній президент США Дональд Трамп вважає, що зниження рівня вакцинації в країні пов’язане з недовірою США до адміністрації нинішнього лідера Джо Байдена.

«Джо Байден невпинно говорить про успіхи своєї адміністрації в поширенні вакцин, розроблених в рамках операції Warp Speed, тобто адміністрації Трампа», – сказав колишній президент. Навесні Байден поставив мету вакцинувати 70% американців до Дня незалежності США (4 липня), але цього не сталося. Його справи [Байдена] далеко не найкращі. Він сильно відстає від графіка, і люди відмовляються робити щеплення, тому що не довіряють його адміністрації, не довіряють результатам виборів і, звичайно ж, не довіряють фальшивим ЗМІ, які відмовляються говорити правду», – сказав колишній президент США.

Всього в США зареєстровано понад 34 мільйонів випадків коронавируса, за даними Університету Джонса Хопкінса, і 609000 чоловік померли. За обома показниками країна посідає перше місце в світі. За даними Центрів США по контролю і профілактиці захворювань, 56% населення країни (більш 185,7 мільйона чоловік) отримали хоча б одну дозу вакцини і близько 48,5% (160,9 мільйона чоловік) були повністю вакциновані.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини