ГоловнаСШАЧи полетить Байден до України? "Це лише питання часу"

Чи полетить Байден до України? “Це лише питання часу”

Голова комітету з розвідки Палати представників США Адам Шифф в інтерв’ю CNN описав розмову членів делегації Конгресу в неділю в Києві з президентом України Володимиром Зеленським і заявив, що, на його думку, «це лише питання часу» до візиту президента США в Україну.

“Я думаю, що візит президента розглядається, але питання лише в тому, коли він стане можливим”, – сказав Шифф CNN.

Конгресмен США додав, що делегація не порушувала це питання у розмові з президентом Байденом у неділю.

Шифф наголосив, що зустріч із Зеленським стосувалася насамперед його пріоритетів з погляду подальшої допомоги, тим більше, що українці вступають у нову фазу війни, коли бойові дії зосереджені у східній частині країни.

Допомога для України

На запитання репортера, що думає президент України про допомогу США у розмірі 33 мільярди доларів, яку президент США просив у Конгресу, Шифф сказав: «Його робота полягає в тому, щоб сказати, що нічого не достатньо, і ми це розуміємо, ми це поважаємо . Проте я думаю, що він дуже вдячний за те, що ми робимо.

Шифф наголосив, що обговорення стосувалися широкого кола тем, у тому числі надання Україні необхідної військової техніки. У ході переговорів також обговорювалася гуманітарна криза, що виникла внаслідок російського вторгнення, а також військові злочини, скоєні російськими окупантами.

“Як голова розвідки, я хотів переконатися, що він отримає необхідні відомості”, – додав Шіфф.

Новини партнерів

Свіжі новини

Погода

Також читайте