ГоловнаРосіяЦе подвійні стандарти: Туреччину закликали припинити прийом російських туристів

Це подвійні стандарти: Туреччину закликали припинити прийом російських туристів

«Зробити вибір» закликав владу Туреччини президент України Володимир Зеленський. В інтерв’ю грецького громадському телебаченню ERT він визначив дії турецької влади – і насамперед їх розробку спеціальних програм для російських туристів, як «подвійні стандарти».

«З одного боку, Туреччина виступає посередником і підтримує Україну важливими кроками, а з іншого боку, бачимо, наприклад, одночасно підготовку туристичних маршрутів. Спеціально для російського туризму. Ми це також бачимо. І я, як президент, маю сказати, що це неможливо, якщо ми хочемо мати дружні стосунки», – заявив пан Зеленський.

Далі додав, що “це подвійні стандарти”. «Саме тому я звертаю увагу Туреччини на це, я вважаю, що так бути не може, тому що треба зробити вибір – ви за правду чи ні», – додав український президент.

Влада Туреччини у свою чергу коментує ситуацію з російськими туристами в такий спосіб – «у Туреччині негативної ситуації навколо туристів із Росії немає». Про це заявив президент Туреччини Тайіп Ердоган. “Путін чутливий до цих питань, він заявляв, що надасть усю необхідну підтримку”, – додав турецький президент. Також уточнювалося, що Росія, як і раніше, входить до п’ятірки лідерів зі зростання турпотоку до Туреччини.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини