Свіжі новини

Умови працевлаштування іноземців в Індонезії

Республіка Індонезія – перенаселена країна із переважно молодим та працездатним населенням й жорсткою конкуренцією на ринку праці. У цьому зв’язку індонезійський Уряд проводить політику переваги використання місцевої робочої сили та суттєвого обмеження використання іноземних робітників.

Отримання роботи в Індонезії можливе лише за рекомендацією потенційного працедавця чи іншої особи, яка має індонезійське громадянство. Дозволи на працевлаштування видаються компетентними органами Індонезії виключно іноземним спеціалістам високої кваліфікації (з досвідом роботи за спеціальністю від 5 до 10 років).

Увага! Робочі візи оформлюються лише після отримання індонезійським спонсором дозволу на працевлаштування іноземця. У разі роботи без дозволу на працевлаштування іноземець вважається таким, що працює нелегально.

При плануванні виїзду до Індонезії з метою працевлаштування за сприяння українських компаній-посередників рекомендується перевіряти наявність у відповідного суб’єкта господарської діяльності ліцензії на посередництво у працевлаштуванні на роботу за кордоном через Міністерство соціальної політики України

Слідкуйте за нами на Google News

Latest Posts

Не пропусти