ГоловнаCOVID Travel NewsПАР скасовує обмеження, пов'язані з COVID-19, та знову запрошує туристів

ПАР скасовує обмеження, пов’язані з COVID-19, та знову запрошує туристів

Міністерство охорони здоров’я Південної Африки зробило заяву: обмеження COVID-19 будуть повністю зняті, причому як для внутрішніх, так і для міжнародних поїздок. Туризм у країні святкує «День народження».

З усіх основних галузей економіки, порушених введеною владою ізоляцією, туристична, безумовно, постраждала найсильніше. До 2019 року туризм у Південній Африці оцінювався у понад 130 мільярдів реалів, у ньому працювало 4,5 відсотка зайнятого населення, а внесок у ВВП становив 3 відсотки.

«У липні 2021 року ПАР відвідало лише 5 000 іноземних туристів — лише 2,6 відсотка від числа тих, що прибули того ж місяця на два роки раніше», — підрахували економісти. «Хороша новина полягає в тому, що відновлення індустрії внутрішнього туризму має надолужити втрачене вже цього літа».

Представники туристичної влади країни висловили величезне полегшення з приводу того, що індустрія туризму стала на шлях відновлення.

Останні два роки країна знаходилася «під ковпаком», була включена до «Червоних списків» особливо небезпечних через нові штами вірусу. У грудні минулого року — а це один із пікових місяців для туризму в ПАР — турпотік практично зупинився. Галузі було завдано величезних збитків.

Експерти вважають, що скасування обмежень має стати величезним стимулом для відновлення туризму до Південної Африки та великого Південноафриканського регіону.

Свіжі новини

Погода

Також читайте