ГоловнаГотеліВ ОАЕ відкриється найбільший в світі готель Hampton by Hilton

В ОАЕ відкриється найбільший в світі готель Hampton by Hilton

Найбільший в світі готель Hampton by Hilton відкривається в північному еміраті Рас-Аль-Хайма, на острові Marjan Island, в 2021 році. Курорт Hampton by Hilton Marjan Island розрахований на 515 номерів, половина з яких – суміжні.

Готелю належить власний піщаний пляж протяжністю 750 метрів. Інтер’єр готелю витриманий в морській тематиці. На території готелю розміститься ресторан Flavors, що працює протягом усього дня; фуд-фургон Surfs Up; бар біля басейну H2O і лобі-кафе View.

До послуг гостей курорт представить оздоровчий центр з сімома процедурними кабінетами, пейзажним басейном і повністю оснащеним тренажерним залом.

Ще в червні 2020 року емірат Рас-Аль-Хайма став першим в світі туристичним напрямом, які мають сертифікати безпеки Bureau Veritas і Всесвітньої Ради з туризму та подорожей (WTTC).

Отримання сертифікатів підтверджує успішне впровадження в еміраті підвищених стандартів безпеки та гігієнічних протоколів, а також проведення додаткового навчання працівників туристичної галузі, а також дозволяє оцінити операційну готовність готелів і їх працівників до безпечному перебуванню гостей.

Емірат Рас-Аль-Хайма відомий своєю багатою історією і різноманітним ландшафтом, від 64 км незайманих пляжів до теракотових пустель і вражаючих гірських пейзажів. В еміраті знаходяться гори Джебель Джайс і найвища вершина на території ОАЕ, 1 934 метра. Там розташований найдовший у світі зіплайн Jais Flight.

Рас-Аль-Хайма – це сучасний емірат зі зростаючим населенням, в даний час близько 375 000 чоловік, 31% якого складають місцеві жителі. Він вважається дуже безпечним і зручним місцем для життя, незмінно високо оцінюється в глобальних опитуваннях.

Завдяки цілорічному сонцю, простоті організації бізнесу і конкурентоспроможною та доступною вартостю життя, Рас-Аль-Хайма є усвідомленим вибором для бізнесу, способу життя і подорожей.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини