ГоловнаГотеліУ Дубай готуються до відкриття нові курорти

У Дубай готуються до відкриття нові курорти

У Дубай до кінця 2022 року очікується відкриття одразу кількох п’ятизіркових курортів. Найдовгоочікуванішим стане запуск мегаготелю Atlantis, The Royal – він почне приймати гостей вже у другому півріччі. Гості отримають доступ до інфраструктури сусіднього готелю Atlantis, The Palm.

На осінь 2022 року на рукотворному острові The Palm Jumeirah також заплановано відкриття пляжних курортів Marriott Resort Palm Jumeirah та Hilton Dubai Palm Jumeirah, а на архіпелазі The World Islands гостей розпочне приймати сімейний готель Portofino.

Вже цього тижня, 1 липня, відбудеться відкриття нового міського готелю Anantara Downtown Dubai 5* – у будинку The Oberoi Dubai. Наприкінці року колекцію міських готелів поповнить Mandarin Oriental Wasl Tower.

Як повідомлялося раніше, туристична галузь Дубая продовжує активне відновлення після пандемії COVID-19: з січня до травня 2022 року емірат відвідали понад 6,17 млн ​​іноземних гостей.

Порівняно з аналогічним періодом минулого року показники зросли на 197%. Готелі Дубая підтримували середній рівень заповнюваності на рівні 76% у вказаний період порівняно з 62% у перші п’ять місяців 2021 року.

За даними аналітичної компанії STR, Дубай посів перше місце у світі за рівнем заповнюваності готелів, обігнавши Нью-Йорк (61%), Лондон (60%) та Париж (57%).

У літній період Дубай проводить кампанію «Залишся довше, заплати менше», де понад 60 готелів та курортів пропонують розміщення зі знижками. Пропозиція включає проживання протягом семи ночей та оплату лише п’яти ночей або проживання протягом п’яти ночей та оплату лише трьох ночей.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини