ГоловнаОАЕНакладено арешт ще на два російських літаки у рамках справи про санкції

Накладено арешт ще на два російських літаки у рамках справи про санкції

У рамках справи про санкції влада США має намір конфіскувати два літаки, які цього разу належать не російським авіакомпаніям, а російському мільярдеру Роману Абрамовичу. Проте американській стороні доведеться попрацювати, оскільки обидва авіалайнери відлетіли зі Стамбула та Дубая до Москви.

За повідомленнями турецьких ЗМІ, через те, що повітряні судна мали американське походження, для польотів до Росії була потрібна спеціальна ліцензія, але жодних заявок не надходило. За даними міністерства торгівлі, після введення санкцій щодо Росії 24 лютого літак Gulfstream вилетів із Стамбула до Москви 12 березня. Борт Boeing 787 Dreamliner здійснив рейс з Дубаї до Росії 4 березня.

Після рішення суду американська влада зможе конфіскувати літаки 787-8 Dreamliner і Gulfstream G50ER, що належать російському мільярдеру. Проте було зазначено, що один із літаків знаходиться в Росії, а інший – в Об’єднаних Арабських Еміратах, тому конфіскувати кожен із авіалайнерів буде дуже важко.

Довідка: Роман Абрамович – російський та британський підприємець, мільярдер та державний діяч. За версією журналу «Форбс» у 2021 році статки Абрамовича становили $14.5 млрд. У рейтингу найбагатших бізнесменів Росії він займав 12-е місце, в аналогічному рейтингу найбагатших жителів Великобританії за 2019 рік – 9-е місце. З 10 березня 2022 у зв’язку з початком вторгенням Росії в Україну потрапив під санкції Великобританії, а з 15 березня – під санкції Європейського союзу. Також знаходиться під санкціями з боку Канади, Австралії та Швейцарії. Наприкінці минулого місяця Абрамович також подав позов до санкцій, накладених на нього Європейським Союзом.

Свіжі новини

Погода

Також читайте

Одна з балканських країн збільшує авіасполучення з Росією, незважаючи на санкції ЄС

Сербський авіаперевізник Air Serbia, незважаючи на санкції Євросоюзу проти...

У хід були пущені російські бабусі: у Європі здивувалися новим способам росіян обходити санкції на шопінг

Про новий спосіб росіян оминати санкції заявило фінське видання...

Італія заявила що нічого не буде конфіскувати у росіян, на відміну Німеччини

Перша країна ЄС, яка заявила, що не буде нічого...

Визначилася країна яка конфіскуватиме у росіян все що у санкційних списках, без винятку

Німеччина почала бездоганно дотримуватися вимог ЄС щодо російських туристів...

У Туреччині повідомляють, що Роман Абрамович прибув до Бодруму купувати готель

У Туреччині обговорюється новина про можливу угоду у світі...