Fashion Diplomacy спільно з Посольством ОАЕ в Україні провели бізнес зустріч

25 вересня в конференц холі «IQ-Бізнес центр» відбулась зустріч Україна – Об’єднані Арабські Емірати, організована міжнародним дипломатичний журналом «Fashion of Diplomacy».

На зустрічі обговорили наступні питання:

  • Всесвітня виставка Експо 2020, можливість участі та відвідування;
  • Перспективи щодо отримання інвестицій в українську компанію;
  • Можливість кооперації з державними інституціями ОАЕ;
  • Вільні економічні зони ринку ОАЕ;
  • Правове та податкове середовище ОАЕ;
  • Логістика українських товарів в ОАЕ.

З доповідями про ринок ОАЕ, Експо 2020, та можливу максимальну кооперацію між нашими країнами і бізнесом люб’язно розповіли Керівник Політичного, Економічного та Медіа відділу Посольства ОАЕ в Україні Пані Наджла Аль-Раїс та Аналітик з економічних питань Посольства ОАЕ в Україні Пані Вікторія Рахматулліна.

Презентувати свої товари та послуги долучились і українські компанії, такі як: «RUBARB Digital», «Investment Project BIOC», «CHARRETTE», «KINSTELLAR», «FR.MEYER’S SOHN», «VEDSTAR», «ARMADUM LAWYERS», «PROFALIANS», «QUADRATE 28».

«Раді бачити Вас сьогодні на наступній серії наших Бізнес-зустрічей, які у нас будуть цього року з вересня по грудень з країнами: Об’єднаними Арабським Еміратами, Бельгією, Німеччиною та Казахстаном. Цього року ми розширили формат Бізнес-зустрічей і випустили додаток «Economic Diplomacy. Це перший випуск нового видання, наразі він схожий на інформаційний довідник компаній, який ми будемо друкувати під кожну зустріч. Надалі, один раз в квартал, цей довідник буде доповнений необхідною інформацією економічного направлення та розповсюджено по мережі разом з нашим журналом «Fashion of Diplomacy». Думаю, що подібна інформація є дуже корисною як для дипломатів так і для бізнесменів» – говорить організатор бізнес-зустрічей та головний редактор журналу Fashion of Diplomacy Анна Авраменко.

  Авіакомпанія Emirates оголосила про перегляд політики повернення та обміну квитків

На бізнес-зустрічі були також присутні представники Офісу президента України, представники Київської обласної державної адміністрації, представники Міжнародної Торгово-Промислової Палати ICC-Ukraine, представники банківської, страхової, будівельної та інших сфер бізнесу.

Місія бізнес-зустрічей – налагодження контактів між представниками українських ділових кіл, представниками бізнесу та представниками закордонного дипломатичного корпусу. Максимальне спрощення доступу вітчизняного бізнесу для зовнішніх ринків.

Цілі бізнес-зустрічей – потужний та ефективний обмін пропозиціями щодо ділового співробітництва між Україною та найуспішнішими економіками сучасного світу.

  Острів Яс Абу-Дабі заманює ізраїльських мандрівників новою кампанією

«Загалом у нас сьогодні було 22 компанії та близько 50 осіб. Ми вважаємо, що такий формат зустрічей дає максимальні результати, тому що бізнесмени мають можливість поспілкуватись не лише з представниками інших країн і отримати всію інформацію щодо розширенні свого бізнесу за кордон. А й поспілкуватись одним з одним та зробити спільну кооперацію між собою, що також дає можливість розвитку свого бізнесу.» – говорить Пані Анна.

Наступні Бізнес-зустрічі заплановані з Бельгією, Німеччиною та Казахстаном.

Редакція.

Слідкуйте за нами на Google News

Також читайте

Актуально

Авіакомпанія Emirates розпочала тестування цифрових паспортів

Авіакомпанія Emirates приступила до використання в тестовому режимі мобільного додатка IATA Travel Pass, розробленого Міжнародною асоціацією повітряного транспорту (IATA). Додаток допоможе пасажирам легко і...

На Expo 2020 Dubai презентують іновації, які змінять світ

Носійний пристрій, який попереджає про те, що соціальне дистанціювання не дотримується, та йорданська програма, яка допомагає вразливим громадам розвивати інтернет-бізнес під час блокування, є...

У Дубай заборонили кальян і обіди на терасах

Дубайський муніципалітет роз'яснив правила сервіровки блюд в ресторанах і кафе в години релігійного посту в дні священного місяця Рамадан. Зокрема, закладам громадського харчування заборонено...

Дубай підтвердив 100%-ву готовність до «ЕКСПО-2020»

Дубай на 100% готовий до проведення всесвітньої виставки «ЕКСПО-2020», заявив Його Високість шейх Мухаммед бен Рашид Аль Мактум, віце-президент, прем'єр-міністр ОАЕ і правитель Дубая. «У...
Погода

Останні новини