свіжі новини

Робочий візит Міністра закордонних справ Королівства Норвегія до України

4-6 вересня 2018 року в Україні з робочим візитом перебуватиме Міністр закордонних справ Королівства Норвегія Іне Сьорейде.

Метою візиту Глави зовнішньополітичного відомства Норвегії є подальша розбудова українсько-норвезького співробітництва у повній відповідності до відносин рівня міждержавного партнерства.

У рамках візиту заплановано проведення переговорів керівників зовнішньополітичних відомств України та Норвегії. Важлива увага під час переговорів приділятиметься розбудові політичного діалогу, зміцненню позитивної динаміки торговельно-економічних відносин, залученню норвезьких інвестицій, а також ефективній реалізації проектів допомоги Уряду Норвегії у здійсненні реформ в Україні.

Також читайте:  Міністр закордонних справ Іне Еріксен Сорейде відвідала контрольний пункт Піщевик, Донецької області

Крім того, Міністри приділять увагу поглибленню взаємодії з метою протидії загрозам в Європі, у т.ч. обговорюватимуться шляхи врегулювання конфлікту на Донбасі, спричиненого російською агресією.

Також читайте:  Програма підтримки освітніх реформ в Україні «Демократична школа»

Прес-служба МЗС оголошує акредитацію на висвітлення прес-конференції та протокольної фото-, відеозйомки переговорів за телефонами: 238-17-20 та 238-15-76.

Місце проведення: МЗС України, Михайлівська пл., 1, вхід через під’їзд № 3.

15:30 – Протокольна фото-, відеозйомка переговорів Міністрів закордонних справ України та Норвегії Павла Клімкіна та Іне Сьорейде.

16:00 – Спільна прес-конференція Міністра закордонних справ України П.Клімкіна та Міністра закордонних справ Королівства Норвегія Іне Сьорейде.

Слідкуйте за нами на Google News

Latest Posts

не пропусти