ГоловнаУкраїнаКритична ситуація: Глава МАГАТЕ про захоплення росіянами українських АЕС

Критична ситуація: Глава МАГАТЕ про захоплення росіянами українських АЕС

– Захоплення російськими військами українських АЕС у Запоріжжі та Чорнобилі – критична ситуація, але ми зробимо все, щоб прискорити її вирішення, – заявив голова Міжнародного агентства з атомної енергії (МАГАТЕ) Рафаель Гроссі під час візиту до України.

“Як міжнародна організація ми постійно стежитимемо за цією ситуацією. Ми вважаємо її критичною і зробимо все можливе, щоб прискорити її вирішення”, – запевнив Гроссі під час зустрічі з колективом Южно-Української АЕС.

За словами голови МАГАТЕ, питання звільнення двох АЕС в Україні з рук Росії залежить, у тому числі, від досягнення угоди про припинення вогню. Більше того, він висловив сподівання, що переговори між Україною та Росією, що тривають, приведуть до миру.

«Приховати події в Україні неможливо»

Гроссі також наголосив, що увага ЗМІ всього світу прикута до діяльності МАГАТЕ, яке покликане забезпечити неможливість приховування подій, що відбуваються навколо українських АЕС.

Витримку із зустрічі Гроссі з колективом Южно-Української АЕС опубліковано в Twitter. Візит Гроссі до України розпочався у вівторок і, як очікується, триватиме кілька днів.

Свіжі новини

Погода

Також читайте