ГоловнаCOVID Travel NewsВООЗ закликає країни Східної Європи не знімати ковідні обмеження

ВООЗ закликає країни Східної Європи не знімати ковідні обмеження

Країнам Східної Європи поки що рано думати про зняття ковідних обмежень, оскільки нова хвиля пандемії поступово рухається у цей регіон. Таку заяву зробив представник Всесвітньої організації охорони здоров’я Ганс Клюге.

За його словами, за останні кілька тижнів кількість нових випадків заражень COVID-19, що виявляються за добу, вдвічі зросла в Росії, Білорусі, Україні, Вірменії, Азербайджані та Грузії. При цьому звернення голови Європейського відділу ВООЗ було зроблено у зв’язку з ініціативою влади Чехії та Польщі щодо скасування наступного місяця більшості антикоронавірусних заходів.

Ханс Клюге вважає, що зараз у Східній Європі потрібно максимально зберегти обмеження, що діють. Серед них носіння масок у закритих приміщеннях, ПЛР та експрес-тестування при підозрі на COVID-19, а також пропаганда вакцинації серед місцевого населення. За даними ВООЗ, у регіоні все ще не щеплено 40% громадян, старших за 60 років. Урядам потрібно зрозуміти причини відмови від вакцин та вжити відповідних заходів.

«Зіткнувшись з приливною хвилею омікрону і з урахуванням того, що дельта-штам все ще широко циркулює на Сході, ця тривожна ситуація не є слушним моментом для скасування заходів, які, як ми знаємо, працюють на скорочення поширення COVID-19», – пояснив чиновник.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини