ГоловнаLifeStyleЖінкам слід почати їсти більше цієї риби

Жінкам слід почати їсти більше цієї риби

Всі ми хочемо бути здоровішими. Ось чому ми завжди шукаємо продукти для покращення нашого здоров’я. У чоловіків і жінок дієтичні потреби трохи різняться, і деякі продукти принесуть жінкам привабливу користь. Сардини – це те, що жінкам слід їсти більше. За даними Everyday Health, ця риба — зручний і дешевий спосіб отримувати різноманітні поживні речовини.

«Усього одна банка сардин з кістками покриває 125% ваших потреб у вітаміні D, 35% ваших потреб у кальції та 88% ваших добових потреб у селені», – сказав Яніс Джибрін, MS, RD. Жінки схильні до більш високого ризику розвитку остеопорозу, ніж чоловіки, і кальцій може допомогти запобігти цьому захворюванню. Сардини також містять менше ртуті, ніж багато видів риб, що робить їх безпечними для вагітних і жінок, що годують (Cleveland Clinic). Переконайтеся, що ви купуєте сардини, свіжу рибу або в оливковій олії, яка містить мінімальну кількість солі.

Інші переваги сардин для здоров’я

Сардини також є чудовим джерелом омега-3 жирних кислот. Жирні кислоти омега-3 потрібні для нашого здоров’я, але їх можна споживати тільки з їжею. Ці поживні речовини мають безліч переваг для здоров’я, включаючи запобігання серцевим захворюванням, зниження артеріального тиску і зниження ризику утворення тромбів. Вони також можуть запобігти таким захворюванням, як рак, хвороба Альцгеймера та ревматоїдний артрит.

Сардини також є добрим джерелом білка: в одній чашці цієї риби міститься понад 36 грамів білка. Регулярне вживання сардин може зміцнити м’язи, захистити когнітивні функції, зміцнити здоров’я серця та зміцнити кістки (Verywell Fit). Сардини зазвичай готують заздалегідь, тому їх легко їсти вдома. Їх можна подавати холодними або нагрітими, залежно від ваших уподобань. Їжте їх з крекерами, додавайте їх у салати або розмішуйте у стравах з макаронів, щоб отримати пікантний аромат та неабияку дозу поживних речовин. Як би ви не любили їх, намагайтеся їсти більше сардин, коли можете.

Для тих, кому важливим є здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «Вчені встановили, що йогурт знижує кров’яний тиск».

Слідкуйте за нами на: Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Погода