ГоловнаКатарСтало відомо, які аеропорти пропонують безкоштовні екскурсії на пересадках

Стало відомо, які аеропорти пропонують безкоштовні екскурсії на пересадках

Досить часто нам доводиться подорожувати із тривалими пересадками. Але зовсім небагато туристів знають про те, що виснажливий годинник можна проводити на безкоштовних екскурсіях – так і час пройде швидше, і буде можливість трохи познайомитися з іншою країною.

Аеропорт Стамбул ім. Ататюрка

Щоб вирушити на безкоштовну екскурсію, ви повинні бути пасажиром Turkish Airlines, мати на руках паспорт та посадковий талон. Час пересадки – від 6 години до доби. Ви можете вибрати будь-яку з екскурсій, що сподобалися, які стартують з 8:30 до 16 годин. Під час пересадки ви зможете побачити Блакитну мечеть, палац Топкапи, Галатську вежу, площу Султанахмет та інші знакові місця Стамбула.

Доха, Міжнародний аеропорт

Ваша пересадка має тривати не менше п’яти годин. Крім стандартного набору документів, потрібно мати візу. Щодня проводиться чотири екскурсії, ранній час відправлення – 8 ранку, найпізніше – 20 вечора. У ході екскурсій можна відвідати Музей ісламського мистецтва, культурне поселення Катару, “Перлину Катару” і не тільки.

Сеул, Аеропорт Інчхон

Щоб потрапити на екскурсію, ваша пересадка має тривати не менше трьох годин. Тут, щоб скрасити дозвілля, доведеться зробити невеликий внесок у розмірі $10. Існує кілька різних турів тривалістю від 1 до 5 годин. Туристам на пересадках показують палац Кенбоккун, міст Інчхон, ринок Шинпо, храм Хедон Йонгунса та інші визначні пам’ятки.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини