ГоловнаКанадаКанадська індустрія туризму закликає владу відкрити кордони

Канадська індустрія туризму закликає владу відкрити кордони

За словами декількох представників туристичної індустрії, які побоюються, що економіка великих міст країни сильно постраждає, Канада затягує з тим, щоб дозволити повністю вакцинованим іноземним мандрівникам в’їхати в країну.

З 6 липня канадцям, які пройшли вакцинацію проти COVID-19, більше не потрібно зупинятися в затверджених на федеральному рівні готелях після повернення з-за кордону; їм також не потрібно поміщати себе в карантин будинку, якщо у них не виявляються симптоми хвороби.

Але іноземних туристів в Канаді як і раніше не чекають, незалежно від того, вакциновані вони чи ні. «Якщо ви канадець, який отримав дві дози Moderna, ви можете подорожувати за кордон. Але якщо ви подорожуєте за кордон з двома дозами вакцини, ви не можете приїхати в Канаду. Це не має сенсу», – сказав він. – вказав Мішель Леблан, президент і головний виконавчий директор Торгової ради столичного Монреаля.

Париж недавно знову відкрив свої двері для канадських туристів і закликав Оттаву прийняти відповідний підхід до французьких мандрівникам, які не можуть поїхати в Канаду, якщо їх поїздка не вважається необхідною.

«Канада знаходиться на шляху до того, щоб стати однією з найбільш вакцинованих країн в світі, але ми пізно відкриваємо кордони для двічі вакцинованих іноземних туристів», – сказав Леблан.

Важкі часи

Індустрія туризму Монреаля переживає важкі часи через відсутність іноземних туристів. «80% бізнесу відсутня», – сказав Лалюмьєр. «Ми відправляємо людей, але люди зі сторони не приходять до нас. Так що для Канади це втрата», – сказав генеральний директор Tourisme Montréal, закликавши Оттаву «узгодити» відкриття своїх кордонів з іншими країнами G7.

«Європейці вийшли вперед, так що давайте адаптуватися», – сказав Леблан.

За словами Крістофа Хеннебеля, віце-президента Air Transat по кадрам і зв’язкам з громадськістю, багато робітників, швидше за все, постраждають від бездіяльності федерального уряду. Робочі місця, які годують тисячі канадських сімей, які не можуть більше чекати», – сказав він. Це терміново. Настало літо, настав сезон подорожей. І ми ризикуємо знову пропустити його в цьому році».

У кулуарах прес-конференції в Гаспе минулого тижня прем’єр-міністр Джастін Трюдо сказав, що він розуміє «оптимізм і нетерпіння» канадського туристичного сектора. Однак в останні тижні варіант Delta продовжував набирати обертів як в Канаді, так і в інших країнах і навіть став домінуючим варіантом серед нових випадків, виявлених в Сполучених Штатах, підкреслив він.

«Було б катастрофою повернутися назад, тому що ми запізнилися на кілька тижнів, перш ніж досягли необхідного рівня вакцинації та необхідного рівня захисту», – сказав Трюдо. «Не дивлячись на те, що ми наближаємося до кінця, ми ще не закінчили з цією пандемією», – сказав прем’єр-міністр.

Малоймовірно, що межа між Канадою і США відкриється 21 липня. В останні дні уряд Трюдо оголосив, що межа може бути знову відкрита, як тільки 75% населення, що має право на вакцину COVID-19, отримають дві дози. На сьогоднішній день 50% канадців у віці від 12 років і старше повністю вакциновані.

«У міру продовження кампанії вакцинації ми будемо відстежувати випадки захворювання, рівень госпіталізацій і вакцинацій тут, в Канаді і в усьому світі, щоб спланувати наступний етап. Наші рішення будуть як і раніше грунтуватися на рекомендаціях громадської охорони здоров’я і наукових даних», – заявив федеральний офіс Міністр транспорту Омар Альгабра написав Le Devoir.

Канадська індустрія туризму закликає владу відкрити кордони

Планування відновлення

В аеропорту П’єра Еліота Трюдо трафік трохи збільшився, оскільки вакциновані канадці можуть подорожувати. Однак повернення іноземних туристів в місто необхідно планувати заздалегідь, сказав Філіп Рейнвілл, генеральний директор Montreal Airports.

Останньому доведеться найняти співробітників для прийому цих відвідувачів, що може зайняти «від 30 до 60 днів». «Зараз потрібно точний план, щоб мати необхідний час для прийому цієї кваліфікованої робочої сили, яка нам потрібна», – сказав він.

Рейнвілл також сподівається переконати Оттаву надати «полегшення» повністю вакцинованих іноземним мандрівникам, наприклад, звільнивши їх від тестування після прибуття в Канаду. В іншому випадку іноземним відвідувачам після прибуття в країну доведеться «багато годин чекати» через проблеми зі здоров’ям.

Тому пан Рейнвілл просить Оттаву якомога швидше повідомити про свої наміри. «Ми не можемо більше чекати. Серпень життєво важливий для нашої індустрії, а туризм важливий для Монреаля», – уклав він.

Свіжі новини

Погода

Також читайте

ВООЗ готує світ до можливої нової пандемії та широкомасштабної вакцинації

Експерти Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) висловили попередження про...

Для туризму пролунав тривожний сигнал: ВООЗ почала готувати всіх до нової пандемії та тотальної вакцинації

Про можливість нової «масової вакцинації» заявили експерти ВООЗ. Причому...

На популярних іспанських курортах запровадили ще одну жорстку заборону для туристів

У новому туристичному сезоні на 28 пляжах трьох найпопулярніших...

В Італії почали щеплювати четвертою дозою проти Covid-19

В Італії розпочалася кампанія з вакцинації 4 дозою вакцини...

Влада Болгарії затвердила програму вакцинації українських біженців

МОЗ Болгарії схвалило проект Національної програми вакцинації громадян України...