ГоловнаІспаніяВакцина проти СНІДу проходить випробування в Іспанії

Вакцина проти СНІДу проходить випробування в Іспанії

В Іспанії щорічно діагностується більше 3000 нових випадків ВІЛ-інфікування, а в усьому світі – понад 1,5 мільйона. Щорічно близько 690 000 чоловік вмирають від хвороб, пов’язаних з вірусами, а інші мають шанс вижити тільки в тому випадку, якщо вони живуть в розвинених країнах.

На цьому тлі декілька іспанських лікарень не можуть знайти добровольців для участі в клінічних випробуваннях вакцини проти СНІДу.

Через сорок років після першого офіційно зареєстрованого випадку СНІДу в Лос-Анджелесі вакцини проти вірусу ВІЛ як і раніше немає, але на заключному етапі проводиться глобальне дослідження, результати якого, як очікується, будуть отримані через кілька місяців.

Іспанія бере участь в ньому і для цього повинна набрати 250 волонтерів, які будуть частиною 3 800 протестованих громадян восьми країн. Гомосексуальні чоловіки у віці від 18 до 60 років запрошуються для участі в дослідженні, яке проводиться в різних лікарнях Мадрида, Барселони, Кордови і Валенсії.

«Мозаїка» – це назва дослідження, яке може закінчуватися схваленням

«Проблема в тому, що всі, хто з’являється, думають, що вони заразилися вірусом ВІЛ, і їх важко переконати, що цього не станеться», – сказав Вісенте Естрада з лікарні Сан-Карлос в Мадриді.

«Мозаїка» – це назва дослідження, яке може закінчитися затвердженням першої в світі вакцини проти СНІДу. Він був розроблений Johnson & Johnson і складався з чотирьох доз протягом 12 місяців.

В даний час в усьому світі інфіковано понад 37 мільйонів чоловік, і більше 33 мільйонів уже померли. В Іспанії, за даними Міністерства охорони здоров’я, від 140 000 до 170 000 чоловік живуть з цим вірусом, з яких майже кожен п’ятий не діагностовано.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини