ГоловнаLifeStyleДослідники з'ясували, чому ніколи не варто користуватися готельним феном у номері

Дослідники з’ясували, чому ніколи не варто користуватися готельним феном у номері

«Наступного разу, коли зупинятиметеся в готелі, ви захочете запакувати з собою свій власний фен». – Налякав туристів мікробіолог Чарльз Герба, який протестував для американського ABC дев’ять готельних номерів в готелях Лос-Анджелеса, причому тестування піддалися готелі від трьох до п’яти зірок. Дослідження виявило найбрудніші частини кімнат, і скромний фен був одним із найгірших.

«У більшості готельних номерів на фені було більше бактерій, ніж навіть на сидіннях унітазу. Проблема виникає через те, що прибирачі, як правило, зосереджуються на таких предметах, як туалет, ванна та раковина у ванній кімнаті готелю. У результаті, як і інші предмети, яких туристи торкаються часто і які ніколи не чистять – такі як вимикачі світла, пульт телевізора та меню обслуговування номерів, фен стає дедалі більш брудним із часом», – заявив мікробіолог. Він також поскаржився, що деякі туристи “робили з феном дуже дивні речі”, тому що на приладі були виявлені “досить заразні” мікроорганізми.

До речі, до «огидних» частин готельного номера інші експерти включили і кондиціонер. «Якщо персонал готелю не очистить фільтри (або, принаймні, верхню видиму частину), просте включення пристрою може призвести до того, що шкідливі частинки, що накопичилися, заповнять вашу кімнату і ваші легені», – заявив колишній менеджер готелю Кріс Джонстон. Також експерти нагадують, що персонал вкрай рідко чистить крісла та стільці та радить не сидіти на них «не підклавши хоч що-небудь».

Для тих, кому важливий здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: “Дієтолог розкрила 7 дивовижних властивостей єгипетського чаю“.

Свіжі новини

Погода

Також читайте

Турок похвалився, на який обман ведуться лише українські туристи

«Українці, народ довірливий, є пара хитрощів, на які ведеться...

Туристам назвали 17 симптомів смертельного вірусу в Європі, який почав вбивати 40% пацієнтів

17 симптомів смертельного вірусу в Європі назвало у своєму...

Топ-10 найнебезпечніших країн для жінок-туристок

У соціальних мережах часто рекламуються туристичні напрями, які здаються...

Туристам дали цінні поради, включаючи «правило 24 години» перед вильотом

Вирушаючи в подорож, важливо пам'ятати не тільки про квитки...

У Таїланді через спеку почало розколюватися скло у автомобілів

Спека, що встановилася в Таїланді, небезпечна не тільки для...