ГоловнаCOVID Travel NewsНа Балі почали прибувати рейси з іноземними туристами після дворічного простою

На Балі почали прибувати рейси з іноземними туристами після дворічного простою

У четвер, 4 лютого, індонезійський курортний острів Балі прийняв свій перший прямий рейс із іноземними гостями після майже дворічного простою через пандемію коронавірусу, повідомили індонезійські ЗМІ. Щоправда, на борту було всього кілька мандрівників, проте для туризму важливим є сам факт відкриття зовнішніх кордонів та приліт першого прямого рейсу. Очевидно, що тропічний курорт таким чином зробив крок уперед від позбавлення образу острова-примари, який переслідує весь 2021 рік.

Незважаючи на офіційне відкриття міжнародних кордонів у середині жовтня 2021 року для туристів із Китаю, Нової Зеландії, Японії та кількох інших країн, прямого пасажирського авіасполучення не було. І лише 4 лютого рейс компанії Garuda Indonesia прибув на Балі з японського Токіо з шістьма іноземцями та шістьма індонезійцями на борту, заявили газети з посиланням на офіційного представника Управління з туризму уряду Балі Іда Аю Інда Юстікаріні.

Також читайте: Влада Індонезії офіційно роз’яснила умови в’їзду туристів

Шість іноземних гостей подорожували діловими візами, оскільки нові правила для туристів не були готові, коли вони подали заявку на приїзд.

Крім того, минулого тижня авіакомпанія Singapore Airlines заявила, що відновить польоти на Балі із Сінгапуру з 16 лютого. Наприкінці січня Індонезія відкрила два острови поряд із Сінгапуром – Батам та Бінтан для туристів із міста-держави, хоча переміщення туристів обмежили конкретними курортними районами.

Індонезія заявила, що відновлення міжнародного повітряного сполучення покликане стимулювати постраждалий турсектор райського Балі, на який зазвичай припадає 54% його економіки. Відомий своїм серфінгом, храмами, водоспадами та нічним життям Балі у 2021 році прийняв лише 45 іноземних туристів, а не мільйони, як у минулі часи – все через суворі заходи прикордонного контролю та закриття аеропорту острова. Двозначна цифра відноситься до періоду з січня до жовтня 2021 року і була підтверджена Центральним статистичним бюро Балі. Для порівняння: у 2019 році на острів прибуло 6,2 мільйона міжнародних рейсів, а у 2020 році – 1,05 мільйона.

Тим не менш, Індонезія вирішила й надалі дотримуватися набагато суворіших карантинних вимог, ніж сусідній із Південно-Східною Азією Таїланд, який з вівторка відновив безкарантинний в’їзд для вакцинованих туристів, та Філіппіни, які зроблять те саме з 10 лютого.

Також читайте: Індонезія переносить свою столицю: Джакарта на межі зникнення

Для вакцинованих мандрівників на Балі влада трохи пом’якшила умови в’їзду. Так, якщо раніше після прибуття на карантині вони мали пробути десять днів, то тепер – від п’яти до семи днів – в готелях або на морських судах. Зазначимо, що політику щодо ковіда для іноземних туристів на Балі визначається центральним урядом Джакарти, а не місцевою владою острова.

Повільне відкриття популярного райського острова відбувається через те, що в Індонезії спостерігається неухильне зростання кількості випадків COVID-19, в основному обумовлений омікрон-штамом. У середу, 2 лютого, країна повідомила про майже 18.000 випадків зараження – це найвищий показник із серпня.

Для тих, кому важливим є здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «Вчені дійшли висновку, що кава може допомогти схуднути».

Свіжі новини

Погода

Також читайте

Щось дивне зняла веб-камера на одному з пляжів на острові Балі

Веб-камера на балійському пляжі зняла щось дивне під час...

Російський турист розгромив сокирою ресторан на острові Балі

Роман росіянина та індонезійської дівчини закінчився сумно для чоловіка,...

Туристи на острові Балі можуть потрапити під суд за публікації у соцмережах

На Балі закликають туристів повідомляти про порушення громадського порядку...

Стало відомо, як туристам сплатити новий податок на острові Балі

З 14 лютого туристам, які в'їжджають на Балі, доведеться...

На острові Балі запровадили новий туристичний збір

Влада Балі ввела новий туристичний збір для іноземців, які...