ГоловнаІндонезіяБалі вирішив заманювати туристів дешевими пластичними операціями по збільшенню грудей

Балі вирішив заманювати туристів дешевими пластичними операціями по збільшенню грудей

Влада Балі вирішила інвестувати в індустрію пластичної хірургії і зробити популярний азіатський острів затребуваним місцем для медичного туризму. Про це стало відомо із репортажу австралійського телеканалу Nine Network.

Повідомляється, що після різкого спаду турпотоку через пандемію коронавірусу, влада почала шукати нові способи залучення мандрівників на острів. Так, вже за кілька місяців на Балі відкриється новий центр естетичної та омолоджуючої медицини у лікарні Сангла. Планується, що він зможе скласти конкуренцію запропонованим процедурам та операціям у провідних центрах Таїланду та Сінгапуру.

Клієнти центру зможуть отримати послуги пластичної хірургії за великою кількістю напрямків, наприклад збільшення грудей, сідниць або уколи ботоксу, а також постопераційний спеціалізований догляд.

Зазначається, що доходи від туризму становлять понад 50 відсотків економіки Балі – у цій сфері зайнято близько 70 відсотків населення. У 2019 році 6,3 мільйона мандрівників, які відвідали острів, принесли владі близько 7,8 мільярда доларів. За офіційними даними, через пандемію COVID-19 понад 700 тисяч місцевих жителів залишилися без роботи.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини