ГоловнаІндонезіяБалі відкриває свої кордони для іноземних туристів. Але не для всіх

Балі відкриває свої кордони для іноземних туристів. Але не для всіх

Індонезійський острів Балі відновить прийом іноземних туристів з 14 жовтня, однак мандрівникам після прибуття доведеться дотримуватися восьмиденний карантин, повідомляє Nikkei.Asia.

«Влада Індонезії вирішили відкрити аеропорт Денпасар на Балі для прийому міжнародних рейсів і іноземних туристів. Ослаблення антикоронавірусних обмежень буде проходити поетапно, тому на перших порах мандрівникам після прибуття на Балі доведеться дотримуватися восьмиденний карантин за свій рахунок», – пише видання.

Як зазначає портал, найближчим часом влада вирішить, громадянам яких країн буде дозволено в’їзд на Балі на таких умовах. В першу чергу уряд планує дозволити в’їзд туристам з Південної Кореї, Японії, Сінгапуру і Нової Зеландії. За словами міністра-координатора з морських справ та інвестицій Індонезії Лухута Бінсара Панджаітана, це повинні бути країни з низьким рівнем захворюваності коронавірусів і стабільною епідеміологічною обстановкою. Також вимоги до тестування в цих країнах повинні бути такі ж або аналогічні тим, які діють в Індонезії. В країні схвалено використання вакцин виробництва компаній Sinovac, Sinopharm, AstraZeneca, Moderna, Pfizer, а також російської «Супутник V».

Як повідомляє портал, спочатку уряд хотів відкрити Балі для іноземних туристів в липні, але відмовилося від цього плану, оскільки в країні різко зросла кількість заражених коронавірусом. В даний час туристам в’їзд в Індонезію заборонений. На острови Індонезії можуть приїхати власники гостьових і короткострокових віз VITAS (Visa tinggal terbatas). Для відвідування країни мандрівникам потрібно, крім сертифікату про вакцинацію від коронавіруса, довідка з негативним результатом ПЛР-тесту.

Свіжі новини

Погода

Також читайте

Щось дивне зняла веб-камера на одному з пляжів на острові Балі

Веб-камера на балійському пляжі зняла щось дивне під час...

Російський турист розгромив сокирою ресторан на острові Балі

Роман росіянина та індонезійської дівчини закінчився сумно для чоловіка,...

Туристи на острові Балі можуть потрапити під суд за публікації у соцмережах

На Балі закликають туристів повідомляти про порушення громадського порядку...

Стало відомо, як туристам сплатити новий податок на острові Балі

З 14 лютого туристам, які в'їжджають на Балі, доведеться...

На острові Балі запровадили новий туристичний збір

Влада Балі ввела новий туристичний збір для іноземців, які...