ГоловнаГреціяТуреччина відновлює поромне сполучення з грецькими островами

Туреччина відновлює поромне сполучення з грецькими островами

Туреччина відновлює поромне сполучення з грецькими островами. Воно було перервано у 2020 році у зв’язку з початком пандемії і не здійснювалося майже два роки.

Про це повідомив голова Ради директорів Ізмірського відділення Морської торгової палати Туреччини Юсуф Озтюрк у своєму письмовому зверненні.

«Під час 9-го Туристичного форуму Туреччина — Греція та 4-ї Спільної наради з туризму, що відбулася в листопаді минулого року в Ізмірі за участю міністра культури і туризму Туреччини Мехмета Ерсоя та міністра туризму Греції Василіса Кікіліаса, нашим найбільшим проханням було відновлення парного завдяки якому між нашими берегами пересувається близько 1 мільйона пасажирів на рік. За ці два роки наші поромники перебували у дуже тяжкому становищі. Нарешті ми отримали результат, на який чекали. Зокрема, дрібні торговці з грецьких островів з нетерпінням чекають на туристів із Туреччини. Обидві країни матимуть максимальну вигоду від відновленого морського сполучення. У той час, як у Середземному морі також активізувався круїзний туризм, рішення про відновлення поромного сполучення, ходіння комерційних та приватних яхт, оживить морський туризм у туристичному сезоні 2022 року».

Іноземні туристи, зокрема з України, також можуть потрапити на низку грецьких островів. Зокрема, так можна відвідати острови Хіос, Лесбос, Кос, Родос, Самос, Кастелоризон та Сімі.

Свіжі новини

Погода

Також читайте

Туристку з Польщі зґвалтували, а потім задушили на відпочинку у Греції

Звіряче вбивство польської туристки на грецькому острові Кос —...

На Багамах продають острів із “Піратів Карибського моря”

На Багамах на продаж виставили приватний острів Little Pipe...

По російському туризму в Туреччину завдано удару: зірвано запуск порома з Сочі

Повернення порома з Сочі до Туреччини, що планувався на...

У Шотландії безлюдний острів виставлений на продаж

Шотландський безлюдний острів Барлокко виставлений на продаж — покупець...

Туристам повідомили про різке подорожчання транспорту у Туреччині

Різким подорожчанням у Туреччині відзначився популярний вид транспорту. Йдеться...