ГоловнаВізиНазвано Топ-10 країн, у яких найпростіше отримати шенгенську візу на літо 2023...

Названо Топ-10 країн, у яких найпростіше отримати шенгенську візу на літо 2023 року

Топ-10 країн, у яких найпростіше отримати шенгенську візу на літо 2023 року, представило видання Schengenvisainfo.

Щоправда, список не є універсальним, для різних країн, різні правила і квоти. Наприклад, майже половина учасників списку в принципі не видає туристичні візи російським туристам. Та й закордонних попередили, що не варто намагатися отримати шенгенську візу в одній країні — у тому числі в країнах, представлених у рейтингу, а натомість планувати поїздку до іншої, оскільки це називається «купівля візи» і різко засуджується країнами Шенгенської угоди.

У представленому рейтингу стверджується, що десять країн з найнижчим рівнем відмов у тому ж році виглядають таким чином, від найвищого до найнижчого:

  1. Італія – 12,7%
  2. Греція – 12,5 відсотка
  3. Швейцарія – 12 відсотків
  4. Польща – 11,6%
  5. Люксембург – 10,5%
  6. Фінляндія – 9,7%
  7. Словаччина – 9,7%
  8. Латвія – 9,5%
  9. Литва – 7,8%
  10. Ісландія – лише 1,9 відсотка.

Нагадаємо, що з них у видачі віз росіянам відмовляють Польща, Фінляндія, Словаччина, а також Прибалтика, тобто Литва та Латвія. Для інших туристів згадано, що країни з найвищим рівнем відмов — це Мальта, Швеція, Бельгія та Франція.

Франція є країною Шенгенської угоди з найбільшою кількістю відхилених віз, оскільки французька влада за кордоном відхилила загалом 408 876 заяв минулого року з майже двох мільйонів заяв.

Новини партнерів

Свіжі новини

Погода

Також читайте