ГоловнаLifeStyleТуристам розкрили спосіб бронювати готелі без націнки

Туристам розкрили спосіб бронювати готелі без націнки

Турагент та мандрівник, за плечима якого 15-річний стаж роботи у сфері туризму, розкрив реальний спосіб бронювати готелі без націнки. 

Як зазначив експерт, більшість онлайн-платформ закладають у ціну «пристойну» роздрібну націнку до фактичної вартості розміщення. У зв’язку з цим він порадив відмовитися від самостійної оренди об’єктів розміщення, а звертатися до турагентів, які мають доступ до агентських нетто-тарифів та систем бронювання B2B. За умови, що менеджер не скупиться, за словами блогера, «будь-який готель та будь-які квитки при бронюванні через нього обійдуться дешевше, ніж якщо бронювати їх самому».

«Хоч би якою привабливою здавалася ціна готелю на сайті Booking.com – вона все одно включає пристойну роздрібну націнку. Так само, як кілограм помідорів у супермаркеті завжди буде значно дорожчим, ніж на оптовій овочебазі», – порівняв він.

Як приклад менеджер навів різні варіанти розміщення із заїздом 1 грудня та порівняв ціни за різних умов бронювання. Так, доба проживання в InterContinental Moscow Tverskaya в Москві на Booking.com обійшлася б туристу при самостійному бронюванні 4400 гривень, а за агентським тарифом на третину дешевше – 3300 гривень.

У готелі Radisson Blu Hotel в Дубаї турист може також непогано заощадити. Вартість онлайн-майданчику становить 4900 гривень, тоді як через менеджера 3500 гривень. Популярний готель Riu Palace Maldivas, розташований на Мальдівах при бронюванні онлайн коштує 14,3 тис. гривень, через агента – 11,8 тис. гривень. Таким чином, минаючи націнку, турист може економити в середньому від кількох сотень до кількох тисяч карбованців на добу.

Слідкуйте за нами на: Google News | Telegram | Facebook | Twitter
Погода