ГоловнаГотеліКурорти «все включено» процвітають завдяки зростанню туристичного попиту

Курорти «все включено» процвітають завдяки зростанню туристичного попиту

Нове дослідження показало, що інтерес до курортів “все включено” з боку мандрівників зростає, оскільки стреси, пов’язані з роботою та сім’єю, посилилися під час пандемії.

Дані компанії Wyndham Hotels & Resorts показують, що 75 відсотків мандрівників вважають, що найкращий спосіб подорожувати – це замовити путівку системою “все включено”, а 77 відсотків вважають, що відпочинок по системі “все включено” – це найменш стресовий спосіб подорожі.

“Зі збільшенням щоденного стресу на роботі та в сім’ї за останні два роки ми спостерігаємо попит на простий відпочинок без стресу”, – сказав президент Wyndham Скотт ЛеПейдж.

Робота з дому змінила те, як люди подорожують, оскільки 65 відсотків респондентів планують взяти робочу відпустку у 2022 році, причому курорти “все включено” є найбажанішими напрямками.

“Відпустка за системою “все включено” стає все більш популярною в останні два роки”, – сказала віце-президент з продажу Playa Hotels & Resorts Андреа Райт. “Враховуючи всі обмеження на поїздки, споживачі хочуть провести відпустку без проблем, не турбуючись про те, щоб залишити курорт. Курорти “все включено” надають ідеальний варіант з безліччю ресторанів, спа та розваг”.

Ще 62 відсотки мандрівників заявили, що пляж є їхнім головним місцем відпочинку цього року. Під час планування відпустки люди звертають увагу на наступні п’ять речей: пакети “все включено”, доступ до пляжу, високоякісні ресторани, місцева культура та екскурсії/заходи.

“Ми спостерігаємо підвищений попит на відпочинок за системою “все включено”, особливо у зв’язку із зростанням вартості усередині країни”, – каже президент туристичної агенції Northcutt Шейла Норткатт. “Ми всі хочемо відпочити, і іноді внутрішня відпустка, якщо вона не спланована до дрібниць, може виявитися трохи важчою для вашої кишені, ніж відпочинок за системою “все включено”.

Весілля також стало важливою частиною пропозицій курортів “все включено”.

“Курорти “все включено” злетіли до небес за останні 18 місяців. Особливо це стосується весіль”, – каже Сьюзі Мхітарян, власниця компанії Wanderlust Weddings. “Нареченої не можуть планувати свої весілля в США, враховуючи обмеження, тому вони обирають такі напрямки, як Мексика та Кариби”.

“All-Inclusive дає їм можливість зробити покупку в одному місці, щоб зробити весілля своєї мрії”, – продовжує Мхітарян. “Додайте сюди пізнаване ім’я бренду, і наречена та всі її гості відразу ж відчують впевненість у тому, що поїздка буде просто приголомшливою”.

Свіжі новини

Погода

Також читайте

У Єгипті внесуть зміни до системи “все включено”

Готелі Єгипту не планують відмовлятися від системи "все включено",...

У Туреччині по-новому запрацює система “Все включено”: Готелі перейдуть до 3-рівневої системи

У Туреччині зміниться система "все включено": готелі перейдуть до...

У Туреччині зміниться система «Все включено»: готелі перейдуть до 3-рівневої системи «All Inclusive»

У Туреччині зміниться система «Все включено»: готелі перейдуть до...

У Німеччині закликали Туреччину змінити систему «все включено»

У Німеччині закликали Туреччину змінити систему "все включено", прибравши...

“Все включено” збережеться в готелях Туреччини у 2024 році

Посол Туреччини заявив про збереження формату "Все включено" у...